Heureka
+420 773 002 808 (pracovní dny, 9-17)

Keepcup – hrnek, co rozzáří den

  07. 12. 2015      Ze světa módy

V dnešní moderní době se ráno ani nedopravíme do práce, aniž bychom si nepřivoněli k čerstvé kávě. A pokud jste také stejně závislí, moc dobře víte, že z toho Vašeho oblíbeného hrnku Vám káva nebo čaj chutná zkrátka nejvíce. A tak pro Vás máme skvělou zprávu. Přinášíme totiž nové hrnky, které Vám zpříjemní každý všední den. Keepcup totiž není jen tak obyčejný hrnek…

Plastový (polypropylen bez BPA) hrnek se silikonovými doplňky vznikl hlavně za účelem ochránit přírodu. Výrobci hrnků si totiž v roce 1998 řekli, že už bylo dost plastových a papírových kelímků na jedno použití. Později se z těchto nápaditých a barevných hrnků stal ale větší fenomén, než vůbec očekávali.

Tyto netoxické a ekologické hrnky se vyrábějí v několika barevných variantách, které byste si mnohdy neuměli ani představit, avšak nějakým zvláštním kouzlem se zrovna takové pastelové barvy k sobě náramně hodí a udělají Vám tak radost každý den. Na výběr máte ze čtyř velikostí a to extra malé, malé, střední a velké, a tak si můžete do svého oblíbeného hrnku udělat jak malou, černou kávu, tak třeba i sladké a velké latté.

Oblíbenosti se tyto hrnky ale netěší jen díky svému materiálu a barvám, jejich praktičnost stojí určitě také za řeč. V Keepcupu Vám vydrží horký nápoj zhruba o třicet minut déle, než v obvyklém hrnku, navíc silikonové uzavírání Vám může zaručit, že se hrnek jen tak nevylije. Hrnek se vejde do většiny kávovarů, můžete jej dávat do mikrovlnky i myčky.

Na nejrůznějších sociálních sítích můžete vidět, že Keepcup se stal velkým fenoménem v několika zemích světa. Lidé si své Keepcupy (hlavně pohled shora na uzavírání) fotí při cestě do práce, na pracovním stole mezi papíry i na procházce a ukazují tak, že i „malá plastová drobnost“ dokáže zpříjemnit den.

A Vy ještě váháte? Udělejte si radost a pořiďte si jeden, který vyhovuje přímo Vám. Slibujeme, že s Vámi bude každé ráno a přinese Vám to nejlepší, co může – Vaši ranní kávu. Navíc konečně můžete vystoupit z davu a mít svůj nevšední a veselý hrnek, který se bude všem líbit. Buďte trochu different. ;)

 Zdroje fotek: Pinterest.com

Publikoval: Differenta Team

Líbil se vám článek?

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Další informace