DÁREK - Sportovní taška Desigual ke každé objednávce nad 2 900 KčDÁREK - Taška Desigual k objednávce nad 2 900 KčTO CHCI!
Heureka
+420 773 002 808 (pracovní dny, 9-17)

Pomoc značky Toms v číslech

  28. 04. 2017      Ze světa módy

Modní značku Toms již určitě dobře znáte. A to nejen pro netradiční design nápaditých a pohodlných espadrilek, ale také pro jedinečný projekt One for one, díky kterému se mají lidé na celém světě o chlup lépe. Značka vznikla v roce 2006 a od té doby přináší naprosto úžasná čísla, která stojí za to, abychom se o ně i my s vámi podělili. 

One for One

Jsme hrdí na to, že můžeme být součástí rodiny Toms a podílet se tak na pomoci ostatním. Značka Toms spolupracuje s projektem One for one, díky němuž dostanou lidé třetího světa za prodané produkty skutečnou pomoc. Pojďme si projekt trochu více přiblížit, ať víte, jak pomáháte. 

1) Za každý prodaný pár bot, dostane dítě druhý pár bot zdarma.

2) Za každý prodaný batoh nebo tašku, daruje Toms porodní balíček k zajištění bezpečného porodu. 

Toms

Od roku 2006 se podařilo darovat 70 miliónů bot dětem po celém světě a zajistit více než 70 miliónům matkám bezpečný porod. Je úžasné, že se na světě dějí i takové věci, jako je láska a pomoc druhým. Můžeme se tak na chvíli zastavit a říci si, že se nemusíme ničeho bát, protože láska a mír vždy zvítězí. ;)

A jaké trendy Toms udává pro letošní jaro a léto? Nechejte se inspirovat naším videem.

Publikoval: Differenta Team

Líbil se vám článek?

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Další informace