Heureka
+420 773 002 808 (pracovní dny, 9-17)

Když šaty dělaj ženu - aneb dámské šaty Desigual SS 18

  26. 01. 2018      Ze světa módy

Milé ženy, co si budeme povídat, šaty by měly být nedílnou součástí našeho života, a to nejen proto, že jsou pohodlné, ale právě proto, že z žen dělají ženy. Šaty si může dovolit každá slečna, dáma i paní, bez rozdílu věku a postavy, záleží vždy jen na střihu a správně zvolených barvách. Nicméně i muži na ženách šaty milují. Šaty se dokonce na mnoho příležitostí vyžadují, třeba na plese nebo na svatbě. Málokdy vidíte ženy na svatbě nebo na plese v kalhotovém kostýmku. A tak když jsme si řekli, že šaty k ženám zkrátka patří, chtěli bychom vám představit šaty z nové kolekce Desigual pro jaro/léto 2018, které můžete nosit na různé příležitosti.

Desigual v poslední době a aktuální kolekci nevyjímaje, představuje šaty různých střihů, které lichotí každé postavě, čili si je může dovolit každá žena. Většina je ale zvyklá, že je Desigual barevný a divoký, což už v poslední době neplatí. Desigual představuje totiž jak barevné, tak i ty umírněné, jednobarevné, decentní kousky. Takže na své si přijde skutečně každá.  

Dámské šaty Desigual by milé dámy, ve vašem šatníku, rozhodně chybět neměly, a to hned z několika důvodů: 

  1. Materiál - většina šatů je vyráběna z příjemných a kvalitních materiálů
  2. Pohodlí - hodně střihů je maximálně pohodlných
  3. Styl - máte-li na sobě šaty Desigual, máte osobitý styl - každý kousek je totiž originální, stejně tak jako vy

Samozřejmě existuje ještě několik důvodů, na to si ale už musíte přijít samy! Minimálně můžete začít tím, že se necháte inspirovat následujícími kousky, a pak si je na sebe oblečete. A věřte nevěřte, budete nadšené! 

dámské šaty Desigual

dámské šaty Desigual

dámské šaty Desigual

dámské šaty Desigual

Publikoval: Differenta Team

Líbil se vám článek?

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Další informace