Heureka
+420 773 002 808 (pracovní dny, 9-17)

Módní Poradna

Kdy je Black Friday 2017?

  08. 03. 2017      Obecné otázky

Dobrý den, letos jsem si největší radost udělala, když probíhal Black Friday pořídila jsem si svou vysněnou kabelku Desigual a spoustu dalších úžasných věciček z vašeho eshopu. Věděli byste na jaký den vychází příští Black Friday 2017? Chci být na tento den připravená a nerada bych, aby mi do toho něco vlezlo, zakroužkuji si tento den do diáře a nic mě nezastaví! A ještě jeden dotaz, proč se tento den nazývá zrovna Black Friday? Děkuji za odpověď. 


Marie Svobodová

Odpověď

Milá Marie, 

pohodlně se usaďte, otevřete si diář a zvýrazňovačem podtrhněte datum 24. listopadu 2017. Black Friday, nebo také černý pátek se v USA a v Kanadě nazývá událost velkých slev a výprodejů. Slaví se koncem listopadu, vždy den po dni díkůvzdání a považuje se za začátek předvánoční nákupní horečky. V některých státech Severní Ameriky je dokonce Black Friday svátkem státním, zaměstnanci tak mají volno, aby mohli vyrazit na nákupu.

Mnoho lidí tento den považuje za předvánoční nákupní horečku, která se šíří jako epidemie po celém světě a jen málokdo ji podlehne. Ani my samozřejmě nezůstáváme pozadu a na tento den pro vás, naše milé klienty vymýšlíme ty nejparádnější akce a slevy. 

Black Friday

 

Hezký den Nikol z www.different.cz

 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Další informace