Heureka
+420 773 002 808 (pracovní dny, 9-17)

Kancelářská móda trochu jinak

  13. 11. 2013      Ze světa módy

Pokud pracujete v kanceláři, na recepci nebo na úřadě, očekává se od Vás jistý styl oblékání. Casual dress code, tedy volnější kancelářský styl není nuda. Ukážeme Vám jak na to.

Kancelářské oblékání neznamená nutně neforemné kostýmky z neprodyšných materiálů. Pokuste se spolu s námi oživit Vaše pracovní outfity, které vnesou na pracoviště nový náboj.

Nebojte se barev a vzorů. Zvolte například decentní černo-zelené šaty Desigual s motivem květiny. Doplňte je o černé padnoucí sáčko, kvalitní černé lodičky a máte jednoduše šmrncovní kancelářský model!

Oblečení do kanceláře nemusí být nudné. Oblečení do kanceláře nemusí být nudné.

Černá pouzdrová sukně či elegantní kalhoty jsou nenahraditelná kancelářská klasika. Aby ale Váš model nebyl fádní, doplňte kalhoty nebo sukni hravým vrškem. Nebojte se barevného svetříku s černým základem nebo zajímavé košile. Inspirací můžou být svetry Desigual nebo hravá košile s patchworkem, která skvěle osvěží kancelářský look.

Oblečení do kanceláře nemusí být nuda. Doplňte černé kalhoty barevným svetříkem Desigual! Oblečení do kanceláře nemusí být nuda. Doplňte černé kalhoty barevným svetříkem Desigual.

Potrpíte si na sukně? Odložte do skříně černou klasiku a zaměřte se na barevné, ale přesto decentní kousky. Pokud seberete odvahu a vyrazíte do kanceláře v barevnější sukni, pamatujte na tmavší základovou barvu, ve které byste měla zvolit zbytek oblečení. Příkladem mohou být následující dvě barevné sukně s černým základem. K nim se ideálně hodí obyčejný černý svetřík, který doladí Váš kancelářský look k dokonalosti.

I barevné sukně patří do kanceláře. I barevné sukně patří do kanceláře.

Máte v oblibě šaty? Zvolte decentní barvy a vzory, doplňte je o černé punčochy či sako a budete za hvězdu. I zdánlivě pestrobarevné šaty mohou hrát kancelářský prim, když je sladíte s vhodnými doplňky.

Nechte vstoupit šaty Desigual do Vaší kanceláře - určitě zazáříte! Nechte vstoupit šaty Desigual do Vaší kanceláře - určitě zazáříte!

Cílem tohoto článku je ukázat Vám, že i kancelářská móda nemusí být úplně nudná. Příkladem může být třeba naše česká nejvyšší státní zástupkyně, která kousky Desigual občas výborně kombinuje i ve své opravdu vysoké funkci.

Přejeme Vám, abyste i v kanceláři občas mohla být trochu different...

Publikoval: Team Different

Líbil se vám článek?

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Další informace