DÁREK - Sportovní taška Desigual ke každé objednávce nad 2 900 KčDÁREK - Taška Desigual k objednávce nad 2 900 KčTO CHCI!
Heureka
+420 773 002 808 (pracovní dny, 9-17)

Kačer Donald slaví 85 let

  24. 08. 2019      Ze světa módy

Jedna z nejpopulárnějších postaviček Walta Disneyho, Kačer Donald, slaví narozeniny!

Je mu neuvěřitelných 85 let! 

Kačer milující koblihy a paradoxně i pečenou husičku byl vymyšlen legendou, Waltem Disney, který již v té době měl pozitivního "miláčka" Mickey Mouse. Zatoužil ale po postavě, která by měla i nějakou negativní vlastnost a byla tak trochu přetrhdílo. Svou podobu získal Kačer Donald díky kreslíři Carlu Barksovi a poprvé se na filmovém plátně objevil 9.6.1934. Na to, aby se stal celebritou, mu stačilo pouhých 8 minut a jeho oblíbenost dnes potvrzuje nejen přízeň mrňat, ba i dospělých, ale především hvězda na Hollywoodském chodníku slávy. 

Kačer Donald slaví narozeniny

Na Donaldovy narozeniny nezapomněla ani značka Desigual a jako dárek mu dala limitovanou kolekci oblečení. Slavte a vzdejte hold kačerovým narozeninám i Vy! Noste jej nejen ve své mysli, ale i na sobě! 

A protože kačerova kariéra je jaksi bezkalhotová,
značka Desigual oblékne jen horní část vašeho těla.

Pohodlná trička pro muže i ženy, mikiny přes hlavu, pro pány v šedé, nedbale ležérní, pro dámy bílá nebo tmavě modrá s falešnou, vykukující, denimovou košilí...Donald Duck má styl a vy s ním! Vybírat můžete zde https://www.different.cz/?query=donald

Donald Duck

Publikoval: Katka Kocandrlova

Líbil se vám článek?

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Další informace