Heureka
+420 773 002 808 (pracovní dny, 9-17)

Kabelky na notebook - konec nevzhledným brašnám!

  12. 04. 2018      Ze světa módy

Notebook je pro mnohé z nás již nepostradatelnou součástí nejen pracovního dne. Jeho přenášení ale nebývá jednoduché a nevzhledné brašny z textilních materiálů připomínající černou krabici, nám jej zrovna nezpříjemňují. Nejen, že poutají pozornost na fakt, že máte u sebe přenosný počítač, což je jako mucholapka na lapky, ale postrádají byť jen špetku stylu, krásy i nápadu. 

Dopřejme i svému notebooku pěkný "ohoz" a brašny vyměňme za stylové tašky, které byste jen málokdy rozeznali od běžných dámských kabelek! Jasným must have kouskem je taška značky Desigual, která hýří barvami, hravostí a originalitou. Přesto, že je designově nápadná, nebude vaše okolí vědět, zda nesete tašku na notebook s notebookem nebo jen nepřehlédnutelnou kabelku, kterou vám je nutno závidět. 

taška Desigual

Pro romantické duše je jako dělaná kabelka Anekke. Je ideální pro dívky i ženy, studující i pracující. Najdete v ní nejen prostor na notebook, ale i tablet a dalších 5 vnitřních kapes pro přehledné uspořádání maličkostí. 

taška Anekke

Pokud se ale raději držíte černé klasiky, nezklameme vás. Eleganci skloubenou s praktičností nabízí značka Calvin Klein. Černá koženková taška se zlatým kováním si získá vaše srdce natolik, že ji budete chtít nosit i bez notebooku. 

taška Calvin Klein

Elegantní, praktická a hlavně designově propracovaná je však tato naprosto dokonalá taška od od značky Tommy Hilfiger. Hodí se ke všem outfitům, jelikož upoutá maximální pozornost vašeho okolí, a pokud zrovna nepotřebujete nosit notebook, můžete ji využít třeba na desky nebo tablet. Ta je zkrátka must have!

taška Tommy Hilfiger

 

Publikoval: Katka Kocandrlova

Líbil se vám článek?

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Další informace