Heureka
+420 773 002 808 (pracovní dny, 9-17)

Kabelky Desigual na e-shopu

  18. 11. 2015      Different TV CZ / SK

Kabelky Desigual jsou jako vánoční dárek úplnou jistotou. Jsou originální, zajímavé, krásné a luxusní wink Navíc kabelky miluje každá žena :)

Zamilujte si i vy tu svou kabelku od Desigualu a nebo si o ni napište Ježíškovi. Ten váš by stejně určitě rád věděl, co by se vám líbilo. Známe to. I naši Ježíšci se stále ptají wink Vtomto dílu módní internetové televize Different TV vám představujeme nádhernou limitovanou lesklou kolekci kabelek a peněženek s názvem Kate.

Barvy kabelek a peněženek v této limitované kolekci Desigual jsou marsala a luxusní černá. Obě vypadají skvěle a stylově ;) Např. kabelka Desigual Kate Malta v tradičním kufříkovém tvaru. K této kabelce náleží odepínatelný popruh, díky kterému ji lze nosit i přes rameno jako crossbag.   

Tvar větší a skvěle vypadající elegantní kabelky Desigual San Francisco je velice populární už z minulé kolekce. Tahle taška je jasně naším největším trumfem. Proč? Protože ji prostě milujeme smile

Vyberte si i tu svou krásnou a originální kabelku Desigual a užijte si letošní Vánoce ;) Budou takové, jakeé si je uděláte... a my bychom doporučovali, abyste si je udělali krásné wink Buďte different...

Publikoval: Milan Polák

Líbil se vám článek?

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Další informace