Heureka
+420 910 880 019 (pracovní dny, 7-15)

Jaro na Differentu

  %03. %03. %2022      Ze světa módy

Vládu přebírá jaro! Příroda se probouzí a probouzí tím i naši dobrou náladu a chuť nakupovat jarní novinky. 
Co nás letos čeká za trendy v módě, jaké barvy budeme nosit, a který kousek by nám neměl chybět v šatníku? 

Udržitelnost a láska k přírodě 

Udržitelnost v módě a stále častější využívání přírodních či recyklovaných materiálů se stalo velkým trendem, který trvá. Módní průmysl se zaměřuje více na ekologičtější a odpovědnější výrobu a recyklované materiály si našly své místo u mnoha světových značek. 

V čem se skrývá oblíbenost přírodních materiálů? V jejich kvalitě, příjemnosti i vyšší odolnosti, oproti syntetickým materiálům. Podívejte se na pestrobarevné šaty značky Blutsgeschwister, na slušivé modely SKFK nebo krásné šaty Orientique, inspirované krásnými místy pro nejen letní dovolenou. Všechny tyto značky se pyšní škatulkou udržitelnosti a ohleduplnosti k přírodě. 

Veri Pery

Na scénu přichází Veri Pery. Barva symbolizující změnu, zvědavost, nové vize a sebevědomí. Fialový odstín sluší každé ženě, a bude vypadat skvěle na topech, šatech, sukních i doplňcích. Rozhodně tedy není radno letos tuto barvu ve své módní výbavě vynechat. 

Poohlédnout se můžete po novinkách značky Moodo, kde se to fialovými odstíny jen hemží, Veri Pery zařadila do svých kolekcí i oblíbená značka Vuch nebo Desigual.

Rozkvetete jedině s květinovými motivy

Květinové motivy k jaro neodmyslitelně patří. Šaty, trička, mikiny i jarní bundy jsou jako rozkvetlá louka a tak i vy budete jako kvítek v davu. Kombinovat takové kousky můžete s pastelovými odstíny i kontrastujícími doplňky, například koženkovými bundami nebo nesmrtelným denimem. 

Nezapomeňte, že k novému jarnímu outfitu nesmí chybět ani trendy doplněk v podobě kabelky nebo batohu. Vévodí jim elegantní zlatý odstín a něžná pudrově růžová. A v čem projít jaro pohodlněji, než v teniskách, které i toto jaro vyřadili ze scény podpatky? Vklouzněte do nadčasových Conversek nebo dech beroucích Calvin Klein slip on. Každý krok pak bude doprovázet i váš úsměv. 

Publikoval: Katka Kocandrlova

Líbil se vám článek?