Heureka
+420 773 002 808 (pracovní dny, 9-17)

Jaro je tady, boty TOMS opět rozdávají radost.

  23. 02. 2016      Ze světa módy

Styl a originalita již dávno nejsou jediným ukazatelem módního světa. Mezi myšlenky, které jsou leckdy sobecké, se konečně vmísil i smysl pro pomoc. Značka bot Toms dělá dlouhé kroky k hezčímu světu a to za pomoci báječné myšlenky, kde se snoubí stylové boty a charitativní pomoc. Takovým botám jistě neodoláte ani vy ;) Pojďte se s námi podívat na novou kolekci „tomsek“.

Boty Toms dělají svět lepší

Boty Toms jsou zařazené do charitativní pomoci, kterou známe pod názvem „One For One“. Už název „jeden za jeden“ značí, že „kšeft“ to bude vskutku dobrosrdečný. Díky prodaným párům bot Toms má totiž několik dětí po celém světě své boty. Můžou se tak vydat vstříc školní docházce a lepšímu životu. Svět bude zase o něco málo hezčí. A to se přece vyplatí. Své Tomsy budete nosit s nepřekonatelným pocitem, že někde po světě chodí dítě s novým párem bot jen díky vám.

Když se ale pokusíme na chvíli zapomenout na to, že mají boty Toms ušlechtilou myšlenku zachránit nohy nás všech ;), zaujme nás neotřelý design každého páru. Jejich styly, barvy a motivy vás zaujmou a věříme, že nejedny zasáhnou vaše srdce. Pojďme se ale blíže podívat, jaké boty připravila jarní a letní kolekce letošního roku.

Co by to bylo za dámskou sekci obuvi, kdybychom nenašli boty na podpatku. Stylové boty v natural barvě se stříbrnými nitěmi nenápadně prošitými kdejakým kouskem boty jsou na korkovém klínku, který perfektně ladí s designem celku. Takové boty se budou dozajista hodit do jarních dní.

Boty Toms na podpatku

Naprostou klasikou jsou páry bot ve stylu Slip On, tedy „nazouváky“ v několika různých variantách. Botám Toms nechybí guma na nártu pro snadnější a pohodlnější zacházení, díky kterému se budou vaše nohy cítit jako v bavlnce. V nové kolekci najdete jemné, béžové barvy, ale také vzorované, džínové nebo například s motivem malých kvítků.

Boty Toms květované

V nové kolekci značky Toms se nezapomíná ani na muže, proto si můžete být jisti, že i pro pány máme zajímavé kousky, ve kterých se budou i oni cítit skvěle. Slip On již dávno patří k módním trendům posledních sezón, a tak by neměli chybět ani v tom pánském botníku. Božské jsou například ty červené, které zvýrazní smysl pro dobrou věc a styl.

pánské boty Toms

Dětské páry bot jsou v nabídce samozřejmě také, proto můžete vybrat stylový pár bot i pro vaší nejmenší lásku.

Publikoval: Differenta Team

Líbil se vám článek?

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Další informace