-20 % na GAP s kódem EXTRA20 Končí za 59 hodin 45 minut
Heureka
+420 773 002 808 (pracovní dny, 9-17)

Jarní šaty dělají člověka

  25. 04. 2021      Ze světa módy

Jarní teploty si žádají jarní šaty!

A my je pro vás máme! Rozkvetlé jako louka, hrající všemi barvami duhy, elegantní, ležérní i romantické. Jaké si získají vaši pozornost a právo na místo ve vašem šatníku? 

Budou to nepřehlédnutelné "Desigualky" hýřící barvami, tropickými i květinovými vzory, ve kterých budete středem pozornosti? Nebo jemné modely od značky Moodo, které můžete obléci na romantickou schůzku, do práce i sraz s kamarádkou? Naším tipem jsou také určitě maxi šaty Ichi, v nichž to i Vám bude maxi slušet. 

šaty dělají člověka

Jste cestovatelský typ, který v době pandemie smutní po cizích krajích a jejich krásách? Pro vás značka Orientique má jedinečné šaty s motivy z Řecka, Portugalska i Španělska. Kousek světa tedy můžete mít nyní i u sebe a na sobě. 

Pokud jste ale milovnicí spíše decentní elegance, sáhněte jistě po italském skvostu Rinascimento, skvěle padnoucí střihy a příjemné kvalitní materiály si zamilujete na první obléknutí.

Jestli se ale nebojíte odvázat, co vyzkoušet šaty Blutsgeschwister? Bavlněné modely našich sousedů jsou jako stvořené pro vyčnívání z davu. Mají super střihy, které sednou každé postavě a motivy, jimž radost a rozvernost rozhodně nechybí. No řekněte sama, kdo by vás přehlédl v šatech pokrytých létajícími vlaštovkami nebo roztomilými žirafami? 

Výběr je tedy veliký, máme pro vás až 1902 modelů, vybírejte ale rychle, ať vám nikdo nevyfoukne ty pravé šaty pro vás. 

Publikoval: Katka Kocandrlova

Líbil se vám článek?