Heureka
+420 773 002 808 (pracovní dny, 9-17)

Jaké tenisky Converse se budou nosit na jaře a v létě 2018?

  09. 03. 2018      Ze světa módy

Už je to tady! Právě nám dorazila první várka tenisek Converse z nové kolekce jaro/léto 2018. No a jaká je? Opět legendární. Respektive legendárně dokonalá. Přišlo opravdu spoustu zajímavých kousků, které jsou podle nás different. A do kterých jsme se okamžitě zamilovali. Pojďme si je představit. 

Módní značku Converse není nutné představovat, všichni ji velmi dobře známe. Na trhu se objevila už před více než sto lety, a tak je vám asi jasné, že tuto legendu jen tak něco nepřekoná a že byste minimálně nějaký ten pár ve svém botníku mít měli. 

Ještě bychom měli říci, že v této kolekci se mimo klasického typu Chuck Taylor All Star, vracejí kousky typu One Star, které si zamilujete úplně stejně. Klasické Chuck Taylor All Star přišly jak v nízkém, tak i v kotníkovém provedení. One Star přišly jak v textilním, tak i v koženém designu. Každé jsou jiné, přesto mají jedno společné. Jsou to prostě ,,conversky", a to znamená, že byste si minimálně jeden pár měli vybrat. 

Značka Converse, je značkou, která má spoustu superlativ, a také 5 P(é):

1) je Perfektní

2) je Propracovaná

3) je Pohodlná

4) je Pěkná

5) je Plnohodnotná

Když vezmeme všechna P a spojíme je dohromady, tak nám vzniká naprosto jasný výsledek = Prostě Pěkných Pár Peněz (za) Pořádné Pecky! 

A jaká je ta letošní kolekce? Přece boží. Však posuďte sami. Na své si přijdou jak ti, co se bojí experimentů, tak i ti, kteří si jich nebojí. Také milovníci Army stylu nebo třeba rockové hvězdy. 

Converse One Star

tenisky Converse

tenisky Converse

tenisky Converse

tenisky Converse

tenisky Converse

 

 

Publikoval: Differenta Team

Líbil se vám článek?

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Další informace