DÁREK - Sportovní taška Desigual ke každé objednávce nad 2 900 KčDÁREK - Taška Desigual k objednávce nad 2 900 KčTO CHCI!
Heureka
+420 773 002 808 (pracovní dny, 9-17)

Módní Poradna

Jaké barvy se spolu mohou kombinovat a jaké naopak v žádném případě ne?

  08. 02. 2018      Jak se obléknout

Dobrý den,

mám trochu problém s kombinací barev. Ráda nosím jak černou tak i hnědou v základu, jaké barvy k nim mohu kombinovat a jaké se naopak nehodí? Mohu je kombinovat dohromady?


Iva Knechtová

Odpověď

Milá Ivo,

kombinaci černé a hnědé barvy úplně nedoporučujeme, pokud se jedná o tmavě hnědou s černou. Pokud byste k černé volila ale světlejší odstín, například oříškovou, karamelovou nebo rezavou, tak tu naopak doporučujeme. Nicméně, chcete-li poradit univerzální barvu k hnědé i černé, můžete zvolit modrou. Pokud nosíte například hnědé i černé boty s hnědou a černou kabelkou, pak tmavě modrým kabátem rozhodně nic nezkazíte. K oběma barvám bude ale také dobře vypadat pudrová, bílá, béžová, petrolejová, khaki a všechny takovéto ,,neutrální" odstíny. 

Barvy které se k sobě opravdu nehodí jsou: fialová se zelenou, tmavě hnědá s černou. To bychom odhadli takhle z hlavy. Nebojte se ale naopak zkombinovat například oranžovou s růžovou, to vůbec nevypadá špatně. V poslední době také letí tzv. monochrome outfity. To znamená například kombinaci vínového vršku s vínovým spodkem atd. Pokud se ale barev nebojíte, sáhněte po značce Desigual, která má velké barevné nadání a veškeré barevné kombinace na jednotlivých kouscích vypadají vždy skvěle. 

Desigual

Hezký den, za www.different.cz Nikol. 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Další informace