DÁREK - Sportovní taška Desigual ke každé objednávce nad 2 900 KčDÁREK - Taška Desigual k objednávce nad 2 900 KčTO CHCI!
Heureka
+420 773 002 808 (pracovní dny, 9-17)

Jak uvázat šátek? Buďte trendy i na pláži!

  23. 07. 2013      Ze světa módy

Léto je v plném proudu, koupaliště praskají ve švech. Poradíme Vám, jak zazářit na pláži, ať už se pyšníte postavou 90-60-90 či nikoliv :-)

Hitem sezóny jsou tzv. monokiny, tedy jednodílné plavky. Nepředstavujte si však klasické plavecké sportovní plavky. I jednodílné plavky můžou být sexy, a to často více než bikiny. Jejich kouzlo spočívá v tom, že přední díl je spojený od kalhotek až po podprsenku. Monokiny zakrývají oblast bříška, která je pro ženy často problematickou partií. V té záplavě barev a střihů si své monokiny najde každá žena.

Monokiny (Zdroj: google.com) Monokiny (Zdroj: google.com)

Pokud Vám sebevědomí nedodají ani jednodílné plavky, sáhněte po nějakém pěkném šátku či pareu. Inspirací Vám může být přiložený obrázek, který nabízí hned několik způsobů nošení. Důležité je použít správnou velikost šátku či parea, která by měla být alespoň 1 m x 1,5 m. Stejným způsobem lze uvázat také maxi šátky Desigual.

Jak uvázat šátek či pareo (Zdroj: google.com) Jak uvázat šátek či pareo (Zdroj: google.com)

V horkých dnech je také třeba myslet na pokrývku hlavy a rozhodně tím nemáme na mysli nevzhledné a nestylové kloboučky :-) Pokud nejste typ na fashion kloubouky nebo hravé slamáky, uvažte si do vlasů šátek. Každá jich máme ve skříni alespoň několik a jejich multifukčnost je prostě báječná. Nechte se inspirovat následujícím návodem.

Způsob uvázaní šátku (Zdroj: google.com) Způsob uvázaní šátku (Zdroj: google.com)

Způsob uvázaní šátku (Zdroj: google.com) Způsob uvázaní šátku (Zdroj: google.com)

Způsob uvázaní šátku (Zdroj: google.com) Způsob uvázaní šátku (Zdroj: google.com)

Letos v létě ovládnete každé koupaliště nebo pláž v monokinech a s šátkem ve vlasech dodáte celému outfitu styl! Pokud se nechystáte k moři a chcete zažít pravou letní atmosféru, vydejte se na nějakou pool party. Pro Plzeňany máme pozvánku na připravovanou party v plzeňském Parkhotelu. Léto, bazén, skvělé koktejly a také módní přehlídka značky Desigual by Different.cz - to bude plzeňská akce léta.

Pozvánka na Pool Party - módní přehlídka DifferentFashion.cz Pozvánka na Pool Party - módní přehlídka DifferentFashion.cz

Publikoval: Team Different

Líbil se vám článek?

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Další informace