DÁREK - Sportovní taška Desigual ke každé objednávce nad 2 900 KčDÁREK - Taška Desigual k objednávce nad 2 900 KčTO CHCI!
Heureka
+420 773 002 808 (pracovní dny, 9-17)

Módní Poradna

Jak správně postupovat při výměně zboží?

  17. 02. 2017      Dotazy na Different

Poradíte mi prosím, jak mám správně postupovat při výměně zboží? Mám na ni ještě nárok? Minulý týden jsem koupila dcerce dívčí šaty Desigual, ale neodhadla jsem správnou velikost. Šaty jsou krásné, dceři budou rozhodně slušet, ale potřebovala bych je vyměnit za větší. Děkuji. 


Klára Smetanová

Odpověď

Dobrý den, 

nárok na výměnu máte do 14 dnů od obdržení zásilky. Vzhledem k tomu, že jste zásilku převzala minulý týden, samozřejmě velikost rádi vyměníme. Je však potřeba poslat šaty zpět v původním stavu, tedy s visačkami, nejlépe v originálním balení. Samozřejmě, pokud jste již balení porušila, zabalte je podle Vašeho nejlepšího uvážení tak, aby je mohl znovu zakoupit popřípadě jiný rodič pro svou malou princeznu.

dívčí šaty Desigual

Pro jistotu Vám větší velikost šatů schováme na Vaše jméno, aby Vám je zase jiný rodič nevykoupil. Nelekejte se tedy, když tato velikost z eshopu zmizí. Poprosíme Vás, abyste zabalené šaty poslala zpět na naši adresu, kterou máte uvedenou v kontaktech na www.different.cz nebo ve spodní části faktury. Jedná se o adresu pro výměnu/vrácení zboží. Spolu s šaty nám pošlete také fakturu, kterou jste s nimi obdržela. Kopii máte totiž v emailu.  Na fakturu uveďte proč šaty vracíte, za co je budete měnit a za jakou velikost, abychom měli dvojí kontrolu. V případě vrácení zboží se do faktury uvádí číslo účtu. 

Jakmile k nám balíček od Vás dorazí, do 14 dnů od nás obdržíte na email vyrozumění a proběhne výměna nebo vrácení peněz na účet. Doufáme, že v tom již máte jasno a my Vám přejeme, aby Vám i Vaší dcerce nové šaty Desigual dělaly jenom radost. 

Hezký den. Nikol za Different.cz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Další informace