Heureka
+420 773 002 808 (pracovní dny, 9-17)

Módní Poradna

Jak sladit pestrobarevné kousky Desigual?

  04. 01. 2018      Jak se obléknout

Dobrý den,

miluju značku Desigual a neustále na vašem eshopu nakupuju. Jakmile se objeví něco nového, jako třeba nová kolekce, nemohu se udržet a koupím si nějaký hezký kousek do sbírky. Mám opravdu hodně věcí od této značky, a protože mě pořád baví a nechci se jich zbavovat, napadlo mě, že vás požádám o radu, jak je mohu nosit a kombinovat dohromady? Abych nevypadala jako strašák do zelí. 


Milena Černá

Odpověď

Milá Mileno, 

velice nás těší, že patříte stejně tak jako my, mezi milovnice značky Desigual a ještě více nás těší, že nakupujete u nás. A ani se moc nedivíme, protože se snažíme být Different, a tak novou kolekci pouštíme do světa online vždy jako první. A také se držíme toho, abychom vybírali vždy takové kousky, které se k sobě designově hodí. Kombinovat tedy lze jak designové sety z jedné kolekce, tak i různé kousky napříč různými kolekcemi.

Záleží vždy na barvě. Navíc divočina a barvy se nosí. Volte tedy vždy takovou kombinaci, aby se barvy a motivy netloukly. Pokud například zvolíte tričko, svetr a kabelku s různými zvířecími motivy, vůbec nevadí, že na jednom kousku bude zebra a na druhém leopard. Doufám, že rozumíte. Jako inspirace Vám mohou posloužit třeba naše videa s Tipy na outfit, kde pravidelně věci kombinujeme, ať už v duchu jedné značky nebo volíme outfity napříč všemi značkami, které na www.different.cz máme. 

Hezký den, Nikol z www.different.cz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Další informace