Heureka
+420 773 002 808 (pracovní dny, 9-17)

Jak sladit kabelku O bag s vašimi oblíbenými outfity?

  06. 02. 2019      Ze světa módy

Jak sladit kabelky O bag s vašimi outfity? Na to se nás často ptáte. Možná protože, že si nevíte rady, tak si tuto nadčasovou kabelku ani nekoupíte. V tomto článku vám ale poradíme. Vybrali jsme pro vás hned několik outfitů, které vám už napoví.

O bag 

Plastové kabelky módní značky O bag určitě už všichni dobře znáte. Jedná se o revoluční značku, představující kabelky, které si můžete sestavovat podle vlastní fantazie. Víme, že to ale není snadné si z tak velkého množství vybrat, a tak jsme si na eshop pro vás několik zajímavých kabelek O bag rovnou sestavili, abychom vás inspirovali. Pokud si pořídíte celý komplet, do kterého jen dokoupíte vnitřní tašku, tak si po čase, můžete jednotlivé komponenty obměnit. No a jak pak celou zkompletovanou kabelku ladit k jednotlivým outfitům? 

Kabelku O bag, byť se jedná o plastový materiál, sladíte zkrátka ke všemu. Ať už zvolíte sportovní, elegantní, nebo business outfit. Krásně ladí, jak k letním šatům Desigual, tak i k mikinovým šatům Differenta Design. Obléci můžete ale i lesklé legíny se sportovní mikinou a doplnit outfit kabelkou v tónech mikiny. Vůbec se nebojte kombinovat barevná držadla s barevným tělem, budete mít hodně zajímavý styl, kterého si nejeden kolemjdoucí všimne. To hlavní a mnohem více se dozvíte v následujícím videu. 

Více inspirace najdete v našem videu na Different TV!

Publikoval: Differenta Team

Líbil se vám článek?

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Další informace