Heureka
+420 773 002 808 (pracovní dny, 9-17)

Jak se obléci na Valentýna?

  21. 01. 2019      Ze světa módy

Za necelý měsíc tu máme svátek všech zamilovaných, svátek sv. Valentýna. A i když je to spíše americký svátek, tak si pojďme přiznat, že i my ho zkrátka rádi slavíme. Už jen proto, že jsme rádi, že máme tu svou drahou polovičku a že si v tento den už dávno zajetý stereotyp, můžeme trochu okořenit. Ať už svátek slavíte nebo ne, připravili jsme pro vás pár tipů na outfit, které vás podle nás minimálně přimějou k zamyšlení, že byste si tento svátek prostě a jednoduše měli oslavit. 

Dámské valentýnské outfity

Pro dámy máme hned několik tipů. Rozhodně byste měly brát v potaz, milé dámy, že muži na ženách všeobecně milují šaty. Dělají totiž z žen ženy. To je fakt. Zabodovat byste mohly netradičními dámskými šaty Desigual, rozhodně by mohl stát za hřích i dámský overal od této módní značky Desigual. A v neposlední řadě byste neměly zapomenout na slušivé dámské spodní prádlo Calvin Klein. Až si pak večer půjdete lehnout, oblečte se do sladce roztomilého, a zároveň sexy pyžámka od značky Calvin Klein a věřte, že váš Valentýn neodolá. 

dámské šaty Desigual

dámský overal Desigual

spodní prádlo Calvin Klein

 

Pánské valentýnské outfity

Pánové, módu na Valentýna rozhodně nepodceňte a vytáhněte se se zajímavou pánskou košilí Desigual. Vybírat můžete z různých designů. Nová kolekce Desigual pro jaro a léto 2019 je plná nápaditých kousků, které vaše drahá polovička rozhodně ocení. V této originální košili s kytkou v ruce na Valentýna bezesporu zabodujete. 

pánská košile Desigual

Publikoval: Differenta Team

Líbil se vám článek?

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Další informace