DÁREK - Sportovní taška Desigual ke každé objednávce nad 2 900 KčDÁREK - Taška Desigual k objednávce nad 2 900 KčTO CHCI!
Heureka
+420 773 002 808 (pracovní dny, 9-17)

Módní Poradna

Jak se naučit chodit na podpatcích?

  01. 02. 2017      Obecné otázky

Dobrý den, 

celý život nosím tenisky, ale jsou příležitosti, kdy je potřeba nasadit podpatky, mám však velký problém, neumím v nich chodit, měli byste pro mě nějakou radu? 


Simona Nováková

Odpověď

Milá Simono, 

podpatky jsou sexy, ubírají nám kila a muži je na nás milují. To je holý fakt. Pravdou je, že spousta žen podpatkům nemůže přijít na chuť a ani se není čemu divit, když žena zvolí boty nekvalitní a nestandardní výšku, cítí se v nich nepříjemně, nejen, že v nich nedokáže přirozeně chodit, ale navíc jí z nich bolí nohy. Ale nemějte obavy, že bychom na něco nepřišli. 

V první řadě je potřeba vybrat správnou výšku, pokud jste do teď chodila jen v teniskách nebo balerínách, je nesmysl volit podpatky vyšší než 10 cm. Při výběru dbejte na to, aby vás nikterak netlačily, ale nesmí se ani vyzouvat. Zvolte velikost tak akorát. Neměla byste se unáhlit, boty v klidu ozkoušejte, procházejte se v nich, pohupujte se, zkoušejte všechny možné pohyby, dokud si nebudete 100% jistá. 

Jakmile dorazíte domů, nazujte boty, vypněte hruď, zatáhněte bříško, srovnejte záda a vykročte vstříc novému dobrodružství, uvidíte, že za několik minut si budete jistá jako profesionální modelka na módním mole. 

Hezký den, Nikol z www.different.cz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Další informace