Heureka
+420 773 002 808 (pracovní dny, 9-17)

Módní Poradna

Jak roztáhnout nové boty?

  21. 05. 2019      Obecné otázky

Dobrý den,

chtěla bych se s vámi poradit. Pořídila jsem si u vás nové tenisky a jsou mi dost těsné, poradíte mi, jak mohu nejlépe a nejefektivněji roztáhnout nové boty? 

 


Sandra Nová

Odpověď

Milá Sandro,

určitě nejste sama, koho může ,,trápit" tato otázka, a tak Vám za ni děkujeme. Rad na to, jak roztáhnout nové boty je spousta, ale určitě byste nesměli zapomínat na to, že je třeba být opatrní. 

6 tipů jak roztáhnout nové boty

  1. Potřebujete-li boty roztáhnout do šířky, můžete si pořídit sprej na roztažení obuvi, který použijete jednoduše, podle návodu.

  2. Další způsob roztažení bot je, že si navlhčíte, nebo úplně namočíte ponožky a vklouznete do bot, doma v nich párkrát projdete a máte boty roztažené, zejména jedná-li se o kožené boty. 

  3. Použít můžete také speciální pěnu na roztažení bot, kterou seženete běžně v obuvi. Pro roztažení bot pěnou je nutné ještě pořídit nějaké napínáky, které boty podrží. Je však třeba tento způsob několikrát opakovat. Můžete ale zvolit i variantu s lihem. Boty stačí z vnitřku jen potřít. 

  4. Pokud vás tlačí jen špička boty, můžete ji vytáhnout pomocí utěrky, kterou pokapete octem.
  5. V případě, že máte vyšší nárt a nepomáhá klasika s mokrými ponožky, namočte ponožky lihem a párkrát se v nich projděte.

  6. Stává se vám, že si koupíte nové letní boty a že vás jejich pásky nepříjemně řežou? Nastříkejte na pásky sprej na zjemnění materiálu nebo si kupte parafínovou svíčku, kterou na pásky několikrát z vnitřní strany natřete, aby změkly.

jak roztáhnout nové boty

Hezký den za www.different.cz, přeje Nikol.

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Další informace