Heureka
+420 773 002 808 (pracovní dny, 9-17)

Módní Poradna

Jak oblékat postavu typu trojúhelník?

  19. 02. 2018      Jak se obléknout

Dobrý den, 

mám široká ramena a záda, větší prsa, malý zadek a téměř žádný pas. Mojí jedinou předností jsou štíhlé nohy. V oblečení, které nosím se v poslední době necítím dobře, žensky, mohli byste mi poradit, jak se mám oblékat? 


Hedvika Slavná

Odpověď

Milá Hedviko, 

 

máte postavu tzv. „obráceného trojúhelníku“, tedy na tvar písmene V. Vaše postava se tedy postupně shora dolů zužuje. Je tedy potřeba horní polovinu těla optiky zúžit, což znamená, že je například potřeba nosit saka bez vycpávek, vynechat zdobení v oblasti hrudníku a vyhýbat se lodičkovým výstřihům, nebo vrškům, které odhalují ramena. Doporučuji spíše nosit hlubší výstřihy nebo výstřihy do ,,véčka", které ramena optiky zúží a prodlouží trup. 

Největší pozornost věnujte nohám a bokům, které můžete zvýraznit kousky se vzory, úzkou sukní nebo kalhotami. Budou vám slušet sukně do ,,áčka". Co se barev týče, vršky noste v tmavších odstínech a spodky ve světlých. Prospívat vám bude také mini sukně nebo kratší šaty, kde vám vyniknout vaše krásné nožky. Stylové sukně najdete například u značky Desigual.

dámská sukně Desigual

Hezký den, za www.different.cz Nikol. 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Další informace