Heureka
+420 773 002 808 (pracovní dny, 9-17)

Módní Poradna

Jak oblékat postavu typu přesýpacích hodin?

  21. 02. 2018      Jak se obléknout

Dobrý den, 

ráda bych se zeptala, jak oblékat můj typ postavy. Ramena mám stejně široká jako zadek, prsa velká a v pase jsem štíhlá. Mé rozměry jsou bohužel větší, než bych si přála a popravdě často nevím, co si mám obléci, abych si zbytečně nepřidávala kila. Můžete mi prosím poradit?


Bětka Holá

Odpověď

Milá Bětko,

i přesto, že nemáte dokonalé modelkovské míry 90-60-90, jste šťastná žena. Máte naprosto ideální ženskou postavu, které se říká ,,přesýpací hodiny". Máte tedy jednu obrovskou výhodu, můžete si dovolit nosit téměř cokoliv. Důležité však, abyste zvýraznila své ženské křivky. Volte tedy takové oblečení, které nebude přehnaně upnuté, ale ani zbytečně volné. Vyvarujte se bokovým kalhotám, které vám budou zbytečně přidávat na kilech a vytvoří neestetické záhyby, které vám taktéž nebudou lichotit. 

Ideální pro vás budou zavinovací efekty s projmutím v pase, diorovský styl nebo styl alá 70. léta, zvaný „New look“. Christian Dior se vždy soustředit především na ženskost a přesně tu zachovejte. Rozhodně do svého šatníku zařaďte vypasované kousky - saka, sukni se zvýrazněným pasem, kalhoty s vyšším sedem nebo pouzdrové šaty. Boty můžete nosit sportovní nebo elegantnější, podle vaší chuti. Ať už zvolíte tenisky Converse nebo boty na podpatku, nešlápnete vedle. 

dámské šaty Desigual

Hezký den, za www.different.cz Nikol. 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Další informace