DÁREK - Sportovní taška Desigual ke každé objednávce nad 2 900 KčDÁREK - Taška Desigual k objednávce nad 2 900 KčTO CHCI!
Heureka
+420 773 002 808 (pracovní dny, 9-17)

INKKAS - boty s budoucností

  30. 12. 2015      Ze světa módy

 Bojujeme za lepší, radostnější a barevnější svět. Proto není divu, že na palubu jménem Different se nalodila i značka INKKAS. Pojďme se podívat, čím je tato značka originální a jak moc se společnost podílí na záchraně přírody. Boty INKKAS totiž nejsou jen kvalitní, originální a stylové. Jsou především také prospěšné.

 

 

Obuv INKKAS pochází z Peru, kde se v roce 2012 zrodil nápad, jak přiblížit světovému trhu něco tak božského, jako jsou právě motivy Jižní Ameriky. Materiály jsou ručně utkány z látek pocházejících právě odtamtud.

Podívejme se ale na obuv z blízka. Na první pohled totiž rozpoznáte pohodlí plátěných bot připomínající tvarem známé conversky. Plátěné boty INKKAS jsou však originální právě svými jihoamerickými vzory látek, které zkrátka ve Vašem botníku stoprocentně chybí.

Mimo toho, že jsou boty INKKAS tak kouzelné a stylové, jsou ještě ke všemu prospěšné světu. 10% z příjmu společnosti INKKAS totiž darují nadacím Amazon Watch a Trees for the Future. Tyto nadace se pak starají o záchranu Amazonského pralesa a ochranu původních obyvatel tamějších pralesů a okolí. Za každý prodaný pár těchto stylových bot bude zasazen jeden strom. A to je přece skvělý obchod, ne? :)

Věříme, že si boty INKKAS zamilujete stejně, jako se to stalo nám. :)

 

Publikoval: Differenta Team

Líbil se vám článek?

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Další informace