DÁREK - Sportovní taška Desigual ke každé objednávce nad 2 900 KčDÁREK - Taška Desigual k objednávce nad 2 900 KčTO CHCI!
Heureka
+420 773 002 808 (pracovní dny, 9-17)

I děti milují Desigual

  16. 11. 2016      Ze světa módy

Jste maminkou, která z dřívější závislosti na nakupování stylových outfitů pro sebe přesedlala na posedlost módními kousky pro svou ratolest? Pak čtete správně a nebo nás budete proklínat, že jste vůbec číst začala...

Každá z nás ví, že je to povětšinou paráda jen na pár měsíců. Dítko roste rychlostí blesku, a tak všechno to oblečení, kterým ládujeme jeho šatník (jenž je natřískaný dvakrát víc, než šatník náš a dalších tří kamarádek dohromady) prostě nemá šanci ani unosit. Kdo by ale odolal že? :-) Roztomilé hadříky v miniaturních velikostech a s tak originálním designem – to přece váš prcek musí mít, ať lidi vidí, jak mu to sluší! Tak se kochejte, inspirujte a nesnažte se odolat kolekci dětského oblečení Desigual pro podzim/zima 2016.

Ti nejmenší z toho možná ještě rozum nemají, to ale není důvod proč je ochuzovat a nenavléknout do legínů či tepláčků, ve kterých jim bude nejen pohodlně, ale zaručeně jim je každý pochválí (nebo vám, kdo jste je vybírali).

Dětské legíny Desigual

Máte doma spíše větší raubíře nebo budoucí módní ikony, které již neschováte do kočárku? I na ty značka Desigual myslí každou sezónu. Někteří muži netíhnou k módě od malička (škoda, ne? ;) ), barevné a originální oblečení pro kluky od značky Desigual si ale chlapci zamilují! Dostane je svou hravostí a v této kolekci i "skejťáckým" stylem.

Chlapecká mikina Desigual

Roste vám doma malá princezna, modelka, zkrátka parádnice jak má být? Pak by jí ve výbavě neměly chybět tyto kousky se zlatými doplňky, flitry a volánky. To je outfit pro malé hvězdy jako dělaný.

Dívčí šaty Desigual

Novinkou jsou také oboustranné mikiny Desigual pro děti! Ušpinilo se vaše robátko a vy sebou zrovna nemáte náhradní oblečení – tyto mikiny jen obrátíte a zábava může pokračovat.

Dívčí oboustranná mikina Desigual

Doufáme, že vás nová kolekce dětského oblečení Desigual uchvátila stejně jako nás, ať v tom přeci nejsme sami... My totiž moc dobře víme, že i když děti rády řádí, lezou po kolenou, po stromech, pískovištích, na oblečení jim padá oběd, zmrzlina, čokoláda nebo padají ony samy, v žádné mamince (a někdy i tatínkovi) to nezastaví touhu obléknout je do posledních módních trendů . :-)

Publikoval: Katka Kocandrlova

Líbil se vám článek?

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Další informace