Heureka
+420 773 002 808 (pracovní dny, 9-17)

Hvězdné Culito from Spain! Kolekce podzim/zima 2019 je tu

  05. 09. 2019      Ze světa módy

Stejně jako na hollywoodský chodník slávy se i na náš eshop dostaly celebrity, které znají a milují lidé po celém světě. Značka Culito from Spain pojmenovala modely kolekce podzim/zima 2019 po slavných zpěvačkách, které stejně jako právě šaty, trička nebo mikiny této značky oslňují krásou, originalitou a smyslností. Chcete se cítit jako hvězda vycházející na pódium, sklízící obdivné pohledy a lichotivý potlesk? Pak vyjděte v šatech Culito from Spain a svět vám bude ležet u nohou. 

stars

Vyzkoušejte například šaty pojmenované po britské krásce s hlasem jako zvon - Adele. Charismatické, osobité a skvěle vypadající, stejně jako ona. Takové šaty Culito padnou každé postavě a slušet budou blondýnkám, brunetám i zrzkám. Jsou volnějšího střihu a jejich zajímavostí jsou lemy třpytící se jako ocenění Zlatý globus nebo Oscar. 

šaty Culito from Spain

Nerebelské šaty se jménem rebelky. Amy Winehouse se může zdát některým z nás tak trochu problémová, šaty pojmenované po ní ale problémové rozhodně nejsou. Jejich střih vám padne jako druhá kůže, barevná kombinace je decentní, přesto nápaditá a efektivní průstřih je jen pomyslnou třešničkou na tomto módním dortíku. V takovém modelu si nikde ostudu určitě neutrhnete. 

šaty Culito

Obléknout můžete šatičky nesoucí jméno i žhavé JLo, ikonické Madonny, španělské Evy Amaral nebo představitelky bílého soulu Janis Joplin. Zpěvačky okouzlují fanoušky svým talentem, hlasem i kouzlem osobnosti. Oblečení Culito from Spain vás i vaše okolí okouzlí slušivými střihy, atypickými barevnými kombinacemi a nepřehlédnutelnými detaily. 

Publikoval: Katka Kocandrlova

Líbil se vám článek?

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Další informace