Heureka
+420 773 002 808 (pracovní dny, 9-17)

Hunter - nadčasové holínky

  23. 11. 2015      Ze světa módy

Je všeobecně známo, že holínky už dávno nepatří jenom do lesa, jsou obrovským módním trendem a málokomu chybí v botníku. Pokud potřebujete pohodlné, kvalitní, ale také originální obutí do sychravého počasí na víkendový výlet nebo jen tak do města, rozhodně si pořiďte holínky od značky Hunter. 

Zdroj: https://www.invogue.cz/

Anglická značka Hunter vznikla původně pro snadnější chůzi ve skotském terénu. Holínky Hunter jsou koncipovány tak, aby zákazníkovi zaručily vysokou kvalitu, pohodlí a propracovanost každého modelu. Tradici, která je v této chvíli více než 150 let, si společnost Hunter dokázala vydobýt své místo na trhu, a tak o zákazníky z celého světa není nouze. O kvalitě holínek této značky vypovídá také fakt, že od roku 1986 si je obouvá dokonce i britská královna. A takový argument Vám stoprocentně dokáže, že ve vašem botníku by rozhodně chybět neměly.

Zdroj: different.cz

Holínky jsou vyrobeny z přírodního kaučuku a jejich povrch je pro každý model jiný. Pro víkendové procházky jsou vhodné spíše černé klasické holínky. A můžete tedy vybírat hned z několika kombinací. Lesklé, matné, s přezkou, s potiskem nebo v kombinaci s jinou barvou. Společnost Hunter skutečně myslí na vaše sny a potřeby, a proto si dokáže každý jednoduše vybrat. Do města jsou připravené i extravagantnější modely. Můžete si vybrat v široké škále možností, ve velkém množství barev, odlesků i motivů. Na každém modelu pak najdete v přední části holínky štítek „HUNTER“.

Zdroj: different.cz

Nebojte se být originální, obujte si holínky od značky Hunter a v klidu vyrazte do města. Nápadité a propracované holínky vám zajistí nejen komfortní službu, ale budou vám také slušet a navíc udělají dojem. Nezapomeňte si je zabalit i do přírody nebo na chatu, ať máte pěkný a praktický kousek. Holínky jsou totiž jednoduše udržovatelné. Různé modely můžete objednávat na www.different.cz

Zdroj: different.cz

 

Publikoval: Differenta Team

Líbil se vám článek?

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Další informace