DÁREK - Sportovní taška Desigual ke každé objednávce nad 2 900 KčDÁREK - Taška Desigual k objednávce nad 2 900 KčTO CHCI!
Heureka
+420 773 002 808 (pracovní dny, 9-17)

Holínky Mel by Melissa – 39.DÍL – DIFFERENTTV.CZ

  23. 09. 2014      Different TV CZ / SK

Holínky Mel jsou plastové luxusní boty, které musíte mít. I v dešti může žena vypadat stylově a módně. A tyto stylové holínky Vám k tomu pomohou. Holínky Mel jsou pohodlné a navíc nádherně voní. Je to kvůli speciálnímu materiálu Melflex, který je pohodlný, pružný a výborně sedí na Vaší noze. Melflex si oblíbíte. Vlastně boty Mel si oblíbíte ;)

Holínky Mel jsou trendové boty, před kterými voda nemá nejmenší šanci. Můžete skákat do kaluží a pořád budete vypadat skvěle. Proti robustním holínkám jiných značek jsou tyto od Melu opravdu elegantní.

Mel je značka plastových designových bot z Brazílie. Mel je značka, kterou Brazilci zbožňují. Vlastně on ji už zbožňuje celý svět. Jedná se o mladší sestřičku značky Melissa, kterou zajisté také dobře znáte. Mel je pro Vás to pravé. A nám můžete věřit - my na nich ujíždíme celá firma ;)

Boty Mel nakupujte u oficiálního českého e-shopu: www.botyMel.cz

Nebo si o novékolekci přečtěte v nšem magazínu: http://magazin.differentfashion.cz/ze-sveta-mody/boty-mel-priletly-z-brazilie-s-novou-kolekci-podzimzima-2014/

Publikoval: Team Different

Líbil se vám článek?

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Další informace