Heureka
+420 773 002 808 (pracovní dny, 9-17)

Happy Socks - veselé ponožky na nožky

  06. 12. 2017      Ze světa módy

Už máte svou vlastní sbírku Happy Socks? Že ne? To snad nemyslíte vážně! Tak pojďme nějaké posbírat! Vykašlete se na Pokémony, tahle hra je už za zenitem, pojďme společně vymyslet něco jiného. Co takhle kdybychom začali sbírat veselé a hravé ponožky Happy Socks? Uděláme tak něco pro sebe i své okolí. My budeme mít nohy v teplém stylu a ostatní budou mít radost že nás budou mít čím obdarovat pod stromečkem! 

Happy Socks


Protože Vánoce se blíží a darovat ponožky je klasika, ale v našem případě budeme mít skutečně velkou radost. Happy Socks je totiž módní značka, založená vtipným párem kamarádů, kteří se rozhodli šířit štěstí po celém světě. Chtěli štěstí vnést do našich každodenností, a tak vymysleli ponožky, které běžně nosíme, a které nám zaručeně vykouzlí úsměv na tváři. A to se jim povedlo. 

Konec nudným šedým, černým a bílým ponožkám, za které se stydíme. Vítejte křiklavé, barevné a neočekávané motivy na ponožkách, které hrdě ukazujeme! Styl barevných ponožek si oblíbili zejména muži ke stylu Smart&Casual. Vsadíme se, že jste si určitě všimli pohledného sympaťáka v obleku, kterému vykukují barevné ponožky z naleštěných mokasín. Jaký to ve vás vyvolalo pocit? Usmáli jste se? V duchu? Na něj? A to je cílem této značky. 

Jelikož jde doba neustále dopředu, jde s ní ruku v ruce i tato značka. A tak návrháři vymýšlejí neustále nové a nové kousky, které budou lidem nejen dělat radost, ale i prakticky sloužit. Jako například letošní kolekce podzim/zima 2017 přichází kromě klasických vyšších střihů, ponožky pod kotníku, vhodné například do balerín nebo nízkých tenisek Converse

Happy Socks

Mysleli ale i na sportovce, a tak představují kolekci ponožek Athletic, které jsou speciálně vyrobené tak, že tlumí nárazy, fixují kotník a podporují klenbu. Jsou vyšší a vybrat si můžete z nepřeberného množství různých barev a motivů. 

Happy Socks

Další vychytávkou u značky Happy Socks je, že můžete sladit celou rodinu, od těch nejmenších, po ty největší. A to jak designově, tak i barevně a hlavně hravě. A jako třešnička na dortu jsou pro nás sety ponožek v dárkových krabičkách. Pro pány i pro dámy v různých designech. Nejvíce nás baví krabičky hrací, které po otevření hrají známou melodii ,,Happy Birthday" nebo třeba ,,Jingle Bells". Což je prostě dokonalý tip na dárek, no uznejte sami. 

Happy Socks

Více o ponožkách Happy Socks se dozvíte v našem videu na

Different TV

Publikoval: Differenta Team

Líbil se vám článek?

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Další informace