Heureka
+420 773 002 808 (pracovní dny, 9-17)

Happy Socks aneb barevné ponožky

  05. 11. 2014      Ze světa módy

Nová značka, která Vás bude jednoduše bavit. Řeč je o značce barevných ponožek Happy Socks, která vyrábí krásné vtipné barevné ulítlé ponožky :)

happy-socks-ponozky-barevne Barevné ponožky Happy Socks

Tenhle nápad se zrodil tvůrcům na jaře v roce 2008. 2 Přátelé měli vizi- šířít štěstí pomocí každodenních nezbytností převedných do barevného designu s pevným standardem maximální kvality, zpracování a tvořivosti. A to byly právě nezbytné ponožky :) A tuto vizi, převedl tým tvůrců ponožek Happy Socks k dokonalosti. Dnes jsou tyto barevné ponožky prodávané ve více než 70 zemích na všech kontinentech. Happy Socks nabízí téměř nekonečné množství různých modelů a vzorů, s použitím širokého spektra barevných kombinací a originálních designů.

Happy Socks ponožky Happy Socks ponožky

Jednoduše řečeno: je tu pár kvalitních ponožek pro každou příležitost, myšlení a styl. Všechny ponožky jsou vyrobené z kvalitní bavlny a špička je šitá ručně. Na výběr jsou dámské v jedné velikosti v rozmezí 36-40 a nebo pánské v rozmezí 41-46.

Tak dejte sbohem černým ponožkám a přivítejte svěží a veselé ponožky Happy Socks, které dodají vašemu nudnému outfitu potřebný šmrnc a styl. Teď už se nemusíte bát, že najdete ZASE ty nudný ponožky pod stromečkem. Teď je na řadě hitovka s názvem Happy Socks. Tak ukažte světu barevné nožky!

happy socks Happy Socks

Publikoval: Team Different

Líbil se vám článek?

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Další informace