DÁREK - Sportovní taška Desigual ke každé objednávce nad 2 900 KčDÁREK - Taška Desigual k objednávce nad 2 900 KčTO CHCI!
Heureka
+420 773 002 808 (pracovní dny, 9-17)

Flamencopa 2015 - soutěž ve flamenku, která boří hranice

  19. 03. 2015      Ze světa módy

Občas jsme partnerem zajímavých akcí, do kterých rovnou vstupujeme bez nějaké vidiny zisku atd. Občas prostě jen máme chuť zkusit podpořit něco, co má smysl. A jednou z těch akcí je mezinárodní taneční soutěž FLAMENCOPA - mezinárodní taneční soutěž ve flamenku.

My z Differentu tak trochu ke španělsku více tíhneme. Značka Desigual, která je největší srdcovka v našem sortimentu pochází ze Španělska, a tak jsme v komunikaci s touto zemí víceméně neustále :) A proto i o partnerství s touto akcí nebylo nutné dlouho přemýšlet.

Flamenco. Zdroj: https://www.arshtcenter.org Flamenco. Zdroj: https://www.arshtcenter.org

Soutěž se koná v Plzni 22.5. a 23.5.2015 v krásných prostorách plzeňské Měšťanské besedy... a bude to "tanec". Vyhlašuje ji jako organizátor Centrum španělské kultury a vzdělávání.
Galavečer a vyhlášení vítězů proběhne v Novém divadle v Plzni 23.5.2015 ve 20:00. Krásné plzeňské divadlo stojí za návštěvu. Plzeňáci už tam asi byli, ale i vy ostatní zvažte, zda si do Evropského hlavního města kultury 2015 neudělat výlet :)

Soutěž Flamencopa bude probíhat formou veřejné prezentace ve dvou kategoriích – amatéři a poloprofesionálové. Každá kategorie pak ještě bude rozdělena na: soutěž jednotlivců a soutěž párů a skupin (3 -6 osob) a také soutěž ve folklorním tanci - sevillanas (2 - 10 osob). Na to se těšíme nejvíce! ;)

V rámci soutěže proběhne několik doprovodných akcí a vystoupení různých hvězd ve svém tanečním oboru. Proběhnou také workshopy s porotci a taaaaaak. Prostě jestli máte rádi občas trochu hýbnout zadkem nebo se alespoň pokochat něčím, co se v našich krajích jentak nevidí, tak se stavte ;)

Více informací najdete na webu: www.flamencopa.eu nebo www.cskv.cz

Publikoval: Team Different

Líbil se vám článek?

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Další informace