Heureka
+420 773 002 808 (pracovní dny, 9-17)

Extravagantní boty Fornarina

  22. 01. 2018      Ze světa módy

Italská značka Fornarina je v Itálii oblíbená už několik desítek let. A protože je plná rafinovaných a extravagantních kousků, které jsou pro nás Different, rozhodli jsme se tuto značku zařadit do našeho ,,Differenťáckýho" portfolia a velmi rychle jsme si ji zamilovali. Moderní kousky, které nepostrádají italský šmrnc, rozhodně každá stylová žena ocení. Toho jsme si velmi dobře vědomi, a tak jsme ji na našem eshopu začali postupně naskladňovat. Nyní se u nás do Fornariny oblečete doslova od hlavy až k patě. A u paty teď chvíli zůstaneme. Tento článek totiž bude věnovaným botám, a to konkrétně zimním botám Fornarina

Výhodou je, že většina bot je vyrobená z kůže a některé dokonce disponují vytepleným vnitřkem, což je v evropském měřítku v zimě na nohy ideální. Některé kousky jsou sportovní, jiné elegantní. Zkrátka na své si přijde každá žena bez rozdílu věku i módního stylu. Pojďme si tedy jednotlivé kousky představit. 

Velmi oblíbené jsou v poslední době tzv. Biker Boots, to jsou boty, které připomínají pohorky, nebo trackovky, tedy mohutné, sportovní, kotníkové boty, nejčastěji se šněrováním, ale i na zip, které sladíte jak ke sportovním, tak i k těm elegantnějším outfitům. U kotníkových bot ještě chvíli zůstaneme, ať už zvolíte vyšší na podpatku, nebo nízké, na podzim a zimu, pak jsou ,,kotníkovky" ideální neboť vám prostě netáhne na kotníky. Pro ,,zimhouřivé" a elegantnější typy jsou naopak ideální kozačky na podpatku, které sladíte i k sukním nebo k šatům. 

Co bychom ale chtěli zmínit hlavně, že extravaganci a výstřednosti se u této značky meze nekladou, a tak zde třeba najdete kotníkové boty na podpatku, který má tvar srdce. Což rozhodně stojí za to. Zvlášť projdete-li se v nich ve sněhu a budete za sebou zanechávat samá srdce. To vám třeba i do života přitáhne spřízněnou duši. Výběr ale necháme samozřejmě na vás, a teď nemyslíme zrovna partnera, ale právě výběr těch bot. Tak se nechejte inspirovat níže. 

Kotníkové boty na podpatku Fornarina

boty Fornarina

Kozačky Fornarina

boty Fornarina

Kožené kotníkové boty Fornarina

boty Fornarina

Kožené boty Fornarinaboty Fornarina

Biker Boots Fornarina

boty Fornarina

Publikoval: Differenta Team

Líbil se vám článek?

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Další informace