Heureka
+420 773 002 808 (pracovní dny, 9-17)

Emu válenky-kolekce podzim/zima 2018

  23. 11. 2018      Ze světa módy

Zima už se rychle blíží, 
spousta z nás už teď přemýšlí, 
co si vezme na nohy, 
až ty mrazy uhodí.

Emu Australia

Dlouho probírané válenky jsou obuví, kterou některé z nás nesnášejí, jiné bezmezně milují. Vy co je milujete, budete z článku nadšeni. A pokud jste odpůrkyní válenek - nebojte se, nebudeme vás přesvědčovat, jen informovat, a to o válenkách značky Emu Australia. Naše srdce si již získaly, možná a snad tedy okouzlí i vás...

Emu válenky mají pozitiva, která u neznačkových či jiných značkových nenajdete. A my se o ně s vámi musíme podělit, protože opravdu stojí za pozornost. 

Zahřeje vás ovečka, případně i kravička. 

Emu jsou vyrobeny z ovčí, někdy i kravské kůže a uvnitř zatepleny ovčím kožíškem nebo vlnou. Zahřejí vás tak na každém kroku. 

Vzdorují vodě i zimě!

Válenky Emu se dělí na Water resistant a Waterproof, tedy voděvzorné a voděodolné. Zastihne-li vás nečekaný déšť, sněhová vánice nebo vyrazíte na zimní radovánky do závějí, vaše nohy zůstanou v suchu. Nevzdorují ale jen vodě, ale i chladu. Ovčí vlna je jako izolátor teploty. V zimě vás zahřeje, v teple chladí. 

Uklouznutí nebo bolesti se bát nemusíte. 

U Emu válenek oceníte jistě protiskluzovou podrážku, díky níž můžete chodit namrzlými ulicemi beze strachu z uklouznutí. Další výhodou je anatomicky tvarovaná vnitřní stélka a zpevněná pata. Vaše nohy tak budou ve stabilní poloze a každý krok bude pohodlný, jako po obláčku. 

"Neošmajdají" se - vydrží vám nejednu zimu! 

Díky vrstvené podrážce a zpevněné patě se vám válenky Emu nesešmajdají jako jiné boty tohoto typu. Nosit je tak můžete více zimních sezón. 

Emu Australia

 

 

 

Publikoval: Katka Kocandrlova

Líbil se vám článek?

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Další informace