Heureka
+420 773 002 808 (pracovní dny, 9-17)

EMU - stylové a kvalitní válenky

  31. 01. 2016      Ze světa módy

Také se horko těžko loučíte s létem a s teplým podzimem, abyste začali pomalu ale jistě vrstvit oblečení? Najednou jste z jednoduchých outfitů přešli ke kabátům a teplým botám, ale i přesto máte pocit, že byste zimu nejraději přeskočili? Máme pro vás stylovou vychytávku, díky které si i zimu zamilujete a nebudete utíkat i v těch největších mrazech do tepla.

Zdroj: https://2.bp.blogspot.com


Řeč je o válenkách značky EMU. Válenky jsou velkým hitem už pár sezón a není divu, že i letos dominují ve všech obchodech s obuví. Je třeba si však dávat pozor na levné náhražky válenek, které naprosto postrádají funkci a celkový smysl těchto praktických bot.

Někteří se ještě neztotožnili s mohutným obutím, které válenky poskytují, mají raději ,,něco elegantnějšího". Emu však letos nabízí i takovou možnost. ;)

Zdroj: Dífferent.cz

Patent na opravdovou kvalitu mají australští výrobci značky EMU. Emu válenky jsou totiž vyrobené z pravé ovčí kůže, tím pádem jsou také voděodolné, tedy nepromokavé. Australská ovčí kůže je měkká, jemná a pomáhá regulovat tělesnou teplotu. Je silná, ale přesto ohebná, pohybovat se v botách vyrobených z této kůže je doslova procházka ,,růžovou zahradou".

Zdroj: Dífferent.cz

Emu válenky jsou vybaveny také anatomicky tvarovanou stélkou, a tím pádem jsou vhodné pro všechny. Gumová podrážka je vyrobena z kvalitního materiálu, je odolná vůči náledí a sešlapávání. Zpevněná tvarovaná pata zabraňuje "sešmajdání", budete je moci využít i několik příštích sezón. Válenky značky Emu můžete dokonce nosit i na boso, ovčí vlna totiž zabraňuje pocení a dodá vašim nohám absolutní teplo.

Zdroj: Dífferent.cz

Dávejte si však pozor na různé náhražky. Ptáte se jak rozeznat pravé válenky od falešných? Náhražky v podobě válenek jsou poslední dobou téměř k nerozeznání od pravých kvalitních Emu. Proto vám uvedeme několik typů, podle kterých budete mít 100% jistotu, že nosíte ty pravé.

Kvalitní válenky musí mít:

  • Měkkou a ohebnou podrážku, podrážka je vyšší (cca 1,5 cm). Na přední i zadní části podrážky je plynulý přechod, nikoliv dělící čára (jako je tomu u falešných výrobků).
  • Na nášivce je nápis ,,australia“ vytištěn tenkým fontem 
  • Pravou ovčí kožešinu, která má přirozený vzhled a je nadýchaná a velmi pohodlná. Pokud promnete kožešinu mezi prsty, neměla by vlákna na ruce zůstávat.

Válenky EMU, které patří mezi nejoblíbenější boty na Differentu, jsou nejen praktické a kvalitní, ale také roztomilé, vhodné na běžné nošení, ale i na hory. Pokud si je jednou nazujete na nohu, už je nebudete chtít sundat. Na našem e-shopu najdete válenky i pro ty nejmenší. Značka Emu nabízí nejen válenky, ale také domácí obutí nebo elegantnější varianty.

Publikoval: Differenta Team

Líbil se vám článek?

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Další informace