Heureka
+420 773 002 808 (pracovní dny, 9-17)

Emu kožešinové pantofle - trend, kterému neodoláte

  14. 09. 2018      Ze světa módy

Nové Emu botičky, zahřejí vám nožičky! 

Znáte neustálý pocit nevysvětlitelně studených nohou? Nezáleží na tom, jestli je chladný letní večer nebo příjemné podzimní ráno - vaše nohy jsou na dotyk jako led? Do nevzhledných papučí se vám nechce a otevírat návštěvám v "chlupatých" ponožkách není zrovna košer? 

Nevěšte hlavu - jsou tu Emu pantofle, které zahřejí nejen vaše nohy, ale i vaše srdce. Pantofle pro chvíle domácí pohody, stylové přijímání návštěv a pro potěchu vás samotné.

Emu pantofle

Protože australská značka Emu pracuje s nejkvalitnější ovčí kůží a vlnou, není k podivení, že jsou i tyto pantofle z ovčí vlny, která vás pohladí na každém kroku a prohřeje každý centimetr na vašich chodidlech i nártech.

Podrážka je protiskluzová a design jednoznačně neodolatelný. Stačí si jen vybrat barvu - elegantní černou, decentní hnědou, jemnou šedou, nebo nepřehlédnutelnou petrolejovou. Tak do nich vklouzněte! 

Emu černé pantofle

Emu pantofle Mayberry Grey

Emu pantofle Mayberry Teal

Zamilovala jste se natolik, že se vám je nechce nosit jen "pro doma"? Chcete se jimi pochlubit celému světu? Obujte model s dvojitou podrážkou, která je také protiskluzová a navíc speciálně tvarovaná s drážkami pro odraz vody. Můžete tak své kožešinové pantofle Emu nosit i venku a být tak inspirací pro každou ženu v okolí. 

Emu Mayberry 2.0 Dove Grey

 

Publikoval: Katka Kocandrlova

Líbil se vám článek?

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Další informace