DÁREK - Sportovní taška Desigual ke každé objednávce nad 2 900 KčDÁREK - Taška Desigual k objednávce nad 2 900 KčTO CHCI!
Heureka
+420 773 002 808 (pracovní dny, 9-17)

EMU Australia pomáhá

  25. 10. 2016      Ze světa módy

Milióny lidí po celém světě pijí nečistou vodu, která způsobuje vážná onemocnění. Čím dál tím více nevinných dětí umírá na AIDS, malárii nebo nebezpečné spalničky. Ženy se se svými dětmi trmácí dlouhé hodiny pro čistou vodu, protože jinou možnost nemají. Značka EMU Australia se proto rozhodla pomoci. 

EMU Australia je přední australská značka obuvi, která věří v krásné, jednoduché a pohodlné produkty a snaží se o zkvalitnění naší cesty životem. EMU si zakládá na čistě přírodních produktech, používá kvalitní materiály, jako je ovčí kůže a vlna a rok od roku představuje nejrůznější inovace. 

EMU Australia se spojila s mezinárodní charitou WaterAid, aby podpořili chudé oblasti s nedostatkem pitné vody. Snaží se o to, aby se čistá voda dostala každému jedinci. Díky tomuto partnerství je 19 nejchudších světových komunit ,,za vodou" a tedy získávají bezproblémový přístup k pitné vodě. 

Díky zlepšení přístupu k pitné vodě a účinným hygienickým opatřením, WaterAid napomáhá prevenci nemocí. Snižuje počet úmrtí, které s nečistou vodou souvisejí. Děti mají mnohem více času na to, aby místo pro vodu chodily do školy a dospělí dostávají příležitost pro zlepšení jejich životních podmínek. 

Organizace se konkrétně zaměřuje na oblast Východního Timoru a Papuy Nové Guinei. Sám majitel EMU Pavla Neat Východní Timor navštívil, aby se na vlastní oči přesvědčil, jaká bída tuto oblast postihuje. 

A jak spolupráce probíhá? Pokud si totiž zakoupíte vodě-rezistentní EMU válenky nebo jiné obutí, přispějete právě na tento projekt. Za každý nákup navíc dostanete praktickou plechovou lahev. Lahev vám tak pokaždé připomene, že jste udělali dobrou věc, že skutečně pomáháte tam, kde je to potřeba.  A tak si při každém loku z této lahve uvědomíte, že se právě někdo ze zmíněné komunity napil čisté a zdravotně nezávadné vody. A pokud i vy chcete pomoci, pořiďte si u nás boty EMU a buďte different!

Publikoval: Differenta Team

Líbil se vám článek?

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Další informace