DÁREK - Sportovní taška Desigual ke každé objednávce nad 2 900 KčDÁREK - Taška Desigual k objednávce nad 2 900 KčTO CHCI!
Heureka
+420 773 002 808 (pracovní dny, 9-17)

Eliza - Area Manager pro Rumunsko: Styl mého srdce

  11. 02. 2019      Ze světa módy

Naši milí, protože je nás v Different týmu pěkná veselá kopa a i když máme všichni srdce na pravém místě, jsme každý jiný, duchem, tělem, národností, ale hlavně stylem. A tak jsme se rozhodli vám trochu toho našeho ,,soukromí" odhalit. Představit členy našeho týmu a hlavně ukázat vám, že práce v módě je závislost, radost, zábava, zkrátka láska na celý život. 
 
  
 

Eliza de la Differenta.ro

 
„Jejím revírem je Rumunsko, její styl srší barvami. Eli z Differenta.ro pracuje ve dne v noci.  Jejím cílem je komunikace se zákazníky a překlad, překlad a zase překlad... všeho možného.“
 
  • Kdo je Eli? 
    Energie, barvy, živost: to je Eli zevnitř i navenek. Nejen, že je to máma šestiletého Patrika, na plný uvazek pracuje i pro Different. Věří v propojení mezi lidmi, v jejich synergii. Říká, že svět je krásnější v barvách. Miluje různorodost, pestrost, cestování, poznávání. Za svou speciální schopnost považuje to, že umí rumunsky :). Komunikaci s rumunskými zákaznicemi jednoduše zbožňuje. Pracuje celým srdcem, a tak nepomáhá zákazníkům pouze s běžnými záležitostmi, ale ráda si s nimi povídá a poznává je i po osobní stránce. Prý se se zákaznicemi plánují sejít na kávu, až přijede do své rodné země. 
  • Co vše obnáší tvá pracovní pozice?  Už 3 roky pečuji o rumunskou verzi Differentu od A do Z.
  • Kde mohou zákazníci vidět tvé výsledky práce? Jsem tváří, textem i hlasem rumunského Differentu.
  • Jak vypadá tvé pracovní místo? Na stole stojí jediná živá květina kanceláře, o kterou se láskyplně starám. I kolegové už přiznávají, že kolem sebe potřebuji trošičku více prostoru pro svou práci, jsem známá také svou nepostradatelnou krabičkou první pomoci, která je plná sladkostí.
  • Co máš na Differentu nejraději? Náš tým.
  • Po práci, legraci. Co děláš ve volném čase? Kde, jak relaxuješ? Večer relaxuji u knížky nebo u filmu. K dotvoření té pravé pohodové atmosféry patří vonné svíčky. A ty od nás naprosto miluji.  
  • V jakém stylu oblečení se cítíš nejlépe? Nejlépe se cítím v oblečení, které je elegantní, barevné, originální, vzorované, květované. Prostě crazy.
  • Máš nějaké jiné oblíbené značky? Miluji značku Culito from Spain, to je moje srdcová záležitost. Samozřejmě také Desigual, která mimo jiné zásobuje můj botník. Potom značku Melissa a Tommy Hilfiger.  

Styl mého srdce

 
 
Asi to nikdo netuší, ale Eli je skromná trémistka, pokaždé, když má natáčet nové díly Different TV, je tak nervózní, že její obvykle usměvavá tvářička sklesne, má zrychlený dech i tep a do té doby, než si stoupne před kameru, nemluví. Ale výsledek vždy stojí za to. I tohle je naše Eliza de la Differenta. 
 
                               
 

Publikoval: Differenta Team

Líbil se vám článek?

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Další informace