-20 % na GAP s kódem EXTRA20 Končí za 64 hodin 49 minut
Heureka
+420 773 002 808 (pracovní dny, 9-17)

ELEGANTNÍ KABÁTY A BUNDY KARA

  24. 02. 2020      Different TV CZ / SK

 

Historie v minulosti napsala mnoho krásných příběhů, které si rádi připomínáme. Vzniklo plno krásných věcí, vynálezů a svět se obohatil o spoustu jmen. Například celosvětově uznávaná značka Baťa. Taky se vám hned vybavilo, co tento pojem znamená? Určitě ano. Všichni víme o jakou firmu jde a kde sídlí. A proč vůbec takovýto úvod?

Kromě Bati máme v České republice spoustu firem, které dbají na tradici řemesla, ve spojení s kvalitou a módním průmyslem. Jednou z těchto firem je i značka KARA TRUTNOV.

Trutnov leží v severovýchodních Čechách. Má přibližně 30 tisíc obyvatel a díky tomu je 35. největším městem České republiky. Co je ale ještě více je to, že Trutnov se v historii spojoval se zpracováním kožešin. Toto řemeslo má ve městě dlouholetou historii, která sahá až do 16. století. V roce 1948 ve městě vznikla první společnost, která dostala právě jméno KARA.

KARA si v té době vzala za cíl zpracovávat jen to nejlepší. Dovážela proto perzián či astrachán až z daleka, z území dnešního Uzbekistánu, Turkmenistánu a Afghánistánu. Díky tomu mohla vyrábět opravdu kvalitní výrobky, které uchvátily nejednoho člověka. Dnes se opět KARA stává symbolem elegance, kvality a díky tomu jsou produkty opravdu nadčasové. 

V současné době se vyrábí opravdu spousty produktů od kabátů až po klíčenku. My jsme si pro vás připravili dámské kabáty a bundy KARA, které již nyní můžete najít u nás na e-shopu.

▶︎ DÁMSKÉ KABÁTY KARA 

Publikoval: Martin Špeta

Líbil se vám článek?