Heureka
+420 773 002 808 (pracovní dny, 9-17)

Desigual partnerem soutěže Dívka Šumavy 2013

  14. 05. 2013      Ze světa módy

Tento rok se DIFFERENT FASHION znovu stává partnerem již tradiční soutěže krásy s názvem Dívka Šumavy. Myšlenka zrealizovat tuto soutěž krásy vznikla v roce 2006. Dívka Šumavy se vryla do myslí lidí jako tradiční soutěž a každoročně se koná pod záštitou hejtmanů Plzeňského a Jihočeského kraje. Finálový galavečer není stále na jednom místě, ale putuje po městech obou těchto krajů.

Dívky Šumavy v šatech Desigual Dívky Šumavy v šatech Desigual

Hlavním posláním soutěže je propagace zdravé krásy, vzdělávání mladých dívek v oblastech společenského protokolu, etiky, etikety, stolování, vystupování na veřejnosti, zdravého životního stylu, ochrany životního prostředí a sociálního cítění. Snahou také je přiblížení prostředí sociálně slabších mladým dívkám, které mohou využít svých schopností a vzhledu v pomoci druhým, nikoliv směrování jejich cest pouze k pomyslnému lesku hvězd a přehlídkových mol. Proto se většina krásných dívek z Dívky Šumavy aktivně podílí na mnoha dobrovolných a charitativních akcích.

Soutěžící dívky dostávají možnost stát se součástí velké společenské události v regionu, nahlédnout do zákulisí příprav soutěže krásy, naučit se správné chůzi, společenskému vystupování, vyzkoušet si fotografování s profesionálním fotografem, získat mnoho nových zkušeností a rozhled, poznat nové lidi, setkat se známými osobnostmi, najít nové přátele, a v neposlední řadě také získat spoustu příjemných cen a dárků.

Finálový galavečer se letos vrací do Plzeňského kraje, uskuteční se 21. září v plzeňském Parkhotelu.

Slečny již během všech příprav oblékají krásné šaty Desigual a ve finálový večer v této značce vyrazí na molo. Nová kolekce bude dívkám určitě slušet. Tak přejeme hodně štěstí, málo zakopnutí a hlavně fajn večer ;)

Dívky Šumavy 2013 Dívkám Šumavy 2013 šaty Desigual dost sluší

Dívky Šumavy v šatech značky Desigual Dívky Šumavy v šatech značky Desigual

Publikoval: Team Different

Líbil se vám článek?

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Další informace