Heureka
+420 773 002 808 (pracovní dny, 9-17)

Disaster Designs - Comeback

  11. 07. 2018      Ze světa módy

Katastrofa! Pohroma! Kalamita! Opět se přiřítila do našich skladů a rozradostnila naše tváře, protože jsme ji, stejně jako vy, už postrádali - Disaster Designs

Zpět jsou oblíbené módní doplňky a neokoukané designy, které umí zaujmout každého propracovanými detaily a motivy, které působí hravě, romanticky a nevšedně. 

Kabelky Disaster mají pěkný, pevný, atypický tvar aktovky, a už to z nich dělá originální kousek, který nebudete chtít dát z ruky. Nosit je můžete nejen v ruce, ale i jako crossbody, což je mnohdy pohodlnější. Stačí si jen vybrat mezi květinami, zvířátky nebo potisky z cestování.

Disaster kabelka  

 

Disaster kabelka

 

 

 

 

Peněženka je nepostradatelnou součástí nás všech a každého dne. Každý potřebujeme jinou, ale všichni chceme,aby se nám líbila! Věřte, že peněženky Disaster se vám zalíbí na první pohled a na ten druhý v tom zalíbení zůstanou, protože po otevření zjistíte, že jsou mají všechna tři P - praktičnost, přehlednost a prostornost. 

peněženka Disaster

Na oblíbenosti čím dál tím víc získávají dokladovníky! Ty od značky Disaster budete milovat! Jsou veliké, mají spoustu kapes, kapsiček a přihrádek, a tak do nich přehledně uspořádáte veškeré doklady, účtenky, karty, vizitky a jako bonus fotografii, propisku nebo dokonce mobilní telefon. Jen se rozhodnout, který je ten nejkrásnější...

Disaster dokladovník

A pokud toho není ještě dosti, nebojte se, skladem jsou opět i originální hrníčky, stylové kosmetické taštičky, placatky nebo trendy šátky. Je tedy již více než jasné, že Disaster je katastrofou leda tak pro naše peněženky, protože když takové doplňky vidíme, zkrátka je všechny "potřebujeme". 

 

Publikoval: Katka Kocandrlova

Líbil se vám článek?

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Další informace