Heureka
+420 773 002 808 (pracovní dny, 9-17)

Differenta Design - dámské tipy na outfit

  01. 02. 2019      Ze světa módy

My v Differentu definitivně milujeme módu, to už asi víte. A protože módních kousků na světe není nikdy dost a naše módní ulice nechceme mít nudné, vyrobili jsme si vlastní značku Differenta Design. Některé kousky z ní jsou vtipné, některé bláznivé, ale všechny do jednoho jsou unikátní. V tomto článku se podíváme na stylové dámské kousky, které prostě a jednoduše musíte mít. 

Differenta DesignZkuste třeba vyrazit na hory v dámském tričku s legendární hláškou Standy Řezáče: Majn taktik zkusit šůšn! a slaďte se tak se svou drahou polovičkou. Nebo vyrazte celá parta, rozhodně vás v žádném Apres Ski nikdo nepřehlédne. Nebo kupte dceři tričko "Tatínek vám vyhlásí válku!". Ať mají její nápadníci trošku respekt.

Differenta Design

Differenta DesignNajdete u nás ale i fashion kousky, které vám prostě a jednoduše budou slušet. A navíc ukážete světu, že jste different. Protože být nudní už se zkrátka nenosí.Differenta Design

A na hlavu pro vás máme čepice Differenta Design vyrobené s láskou, v Česku. S bambulí, která vypadá jako z luxusní pravé kožešiny. Ale není. Takže žádné zvíře se vám nebude houpat na hlavě, a přesto vám to bude fakt slušet. Protože, kdo má pod čepicí, má vyhráno a tyto stylové kousky sluší prostě každé hlavičce. 

čepice Differenta Design

Více inspirace najdete na Different TV!

Publikoval: Differenta Team

Líbil se vám článek?

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Další informace