Heureka
+420 773 002 808 (pracovní dny, 9-17)

Different v médiích - Květen 2018

  25. 06. 2018      Ze světa módy

Březen, za kamna vlezem, duben ještě tam budem, máj půjdeme v háj. Léto je tady, a protože nám letos začalo už koncem dubna, vypadá to, že se ho dostatečně nabažíme. Říká se, že květen je měsícem lásky, dámy vytahují krátké sukně, šaty a kraťásky. Pánové zase kraťasy a trička. Zimě už definitivně odzvoznilo a my se radujeme z krásného počasí a minimálních outfitů. Nemusíme se nabalovat, stačí jen málo vrstev a hodně fantazie. Co se bude letos v létě nosit? Pojďme se podívat na to, co doporučují naše tištěná média. 

Časopis Aha nám jasně ukazuje, že proužky z módy nikdy nevymizí, a proto nabízí přehled mnoha kousků, které se pyšní tímto motivem. Pokud proužky zrovna nelichotí vaší postavě, ale chcete být in, můžete je nosit alespoň v podobě ponožek Happy Socks. Časopis Burda Style inspiruje horkými trendy na léto 2018. A radí, jaké kousky bychom neměli postrádat, třeba na dovolené. Tak určitě se vám budou hodit žabky Tommy Hilfiger. 

Časopis Joy vás mohl inspirovat bílými teniskami. Bílé tenisky jsou i podle nás must have kouskem, který by v žádném botníku neměl chybět, a pokud už nějaké takové máte, pak si pořiďte trendy tenisky na platformě s různými motivy. Časopis Katka doporučuje Slide pantofle. A to je správná rada. Slide pantofle jsou letošním letním trendem. Jsou pohodlné, stylové a hodí se jak ke sportovním, tak i k elegantnějším outfitům. Jako třeba pantofle Melissa

časopis AHA

časopis AHA

časopis Burda Style

časopis Burda Style

časopis Joy

časopis Joy

časopis Katka

časopis Katka

Publikoval: Differenta Team

Líbil se vám článek?

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Další informace