DÁREK - Sportovní taška Desigual ke každé objednávce nad 2 900 KčDÁREK - Taška Desigual k objednávce nad 2 900 KčTO CHCI!
Heureka
+420 773 002 808 (pracovní dny, 9-17)

Different v médiích - Červenec 2018

  31. 08. 2018      Píší o nás

Léto už nám pomalu končí, ale nemusíme smutnit. Podle meteorologů nás čeká ještě krásně teplý podzim. Pravdou je, že letošní léto bylo opravdu HOT! A to nejen počasím, ale i v módních trendech. Co se letos v létě nosilo, co bylo nejvíce in a zároveň praktické, na to se pojďme podívat do našich oblíbených červencových časopisů. 

Časopis Chvilka pro tebe inspiroval pestrobarevnými, květinovými motivy, které jsou stále v kurzu. Květinové motivy můžete nosit na všem, ale pokud raději oblékáte decentní modely, můžete je rozbít třeba originálním náramkem Desigual. Časopis Právo a Styl pro ženy radil, že na léto se musí jít ,,hravě a pestře", což dokazuje třeba kabelka Desigual.

Časopis Aha! nabídl pestrou dávku různých stylových botiček, mezi kterými rozhodně nesměly chybět boty na klínku od značky Desigual s vyměnitelným páskem. Inspirace byla spousta a věříme, že mnoho kousků ještě unosíte. 

Chvilka pro tebe

Chvilka pro tebe

Právo a Styl pro zeny

Právo a Styl pro zeny

Aha pro zeny

Aha pro zeny

Publikoval: Differenta Team

Líbil se vám článek?

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Další informace