Heureka
+420 773 002 808 (pracovní dny, 9-17)

Different Island

  02. 02. 2016      Ze světa módy

I když jsme tu hlavně pro Vás všechny, prostřednictvím našeho e-shopu Different.cz, v Plzni se s námi můžete osobně potkat již ve dvou kamenných prodejnách a přes zimu i na jednom ze stánků v OC Olympia Plzeň. Náš Different Island, jak ostrůvku uprostřed chodby říkáme, se brzy zase odmlčí, a tak Vám (možná trochu nostalgicky) chceme připomenout, jak krásné kousky jste si na Islandu mohli pořídit.

 

Na náš Different Island jste si zvykli v celku rychle. Bylo to možná i tím, že jsme se na chodbě obchodního centra Olympia objevili chvilku před Vánoci, a tak jsme Vás začali „zahraňovat“ s dárky již od listopadu. Naším cílem bylo Vám hlavně ukázat, že different.cz neprodává jen oblečení, kabelky a boty. Chtěli jsme Vám dát prostor nahlédnout zase o kousek dál, do značek, které jsme si zkrátka zamilovali.

Řeč je o značkách Santoro, Disaster, OPS!Objects a KeepCup. Tyto značky nelze přehlédnout už díky nádherným barvám, které společně hrají skvělou harmonii, ale také kvůli nápaditosti motivů a materiálů.

Santoro London - Ladybird

O anglické značce Santoro London jsme Vám již nabásnili mnoho a o samotné historii značky si můžete přečíst na módních značkách. Teď bychom Vám raději představili dvě naprosté favoritky, panenky, které s Vašimi srdci skvěle zachvěly. A není divu – jsou kouzelné. Favoritkami myslíme stoprocentně růžovou panenku Ladybird a něžnou Mirabelle Augustine. Kabelky, peněženky i malé klíčenky dělaly radost pod stromečkem snad každého z Vás.

Santoro London - Augustine

Stejně romanticky něžná, avšak svým způsobem originální je i značka Disaster. Disaster nabízí nejrůznější peněženky všech velikostí i motivů. Navíc k nim můžete pořídit i perfektně praktické dokladovníky nebo nápadité termosky na dlouhé cesty.

Disaster Designs

OPS!Objects jsme si i my zamilovali stejně jako Vy. Plastové náramky, z velké části připomínající řetízky, spolu s osobitým přívěskem, často ve tvaru srdce, ohromil snad každého, kdo kolem Islandu prošel. Na výběr je z klasických, jednobarevných náramků, vzorovaných, ale také elegantních s perličkami. U náramků však nekončíme, jelikož k náramku můžete dokonale sladit i kryt na svůj iPhone nebo třeba hodinky.

náramek OPS!Objects

Jednou z posledních drobných věcí, které jste za výlohou Different Islandu mohli najít, jsou plastové, cestovní hrnky KeepCup. Plastové hrnky KeepCup jsme pro Vás připravili v nejrůznějších velikostech i barvách, a tak opravdu bylo z čeho vybírat. Naší stálou nabídku najdete, tak jako u všech značek, i na našem eshopu.

hrnek KeepCup

Velkým hitem pro rok 2015 (a zdá se, že i pro letošní rok) jsou kabelky Obag. Nemohli jsme se tohoto trendu nepovšimnout, a tak jsme je pro Vás z Itálie nechali přivézt jak do Islandu, tak samozřejmě na naše plzeňské pobočky. Naskladněné jsou, pochopitelně, i na eshopu. Můžete si tak vybrat z několika barev těl, materiálu uší i vzorů vnitřních tašek.

kabelka Obag

Different Island sice v polovině února opět zavíráme, tak jako na každé jaro a léto, ale nezoufejte, víte kde nás hledat. ;) Rooseveltka,  a hlavně: www.different.cz . ;)

Publikoval: Differenta Team

Líbil se vám článek?

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Další informace