Heureka
+420 773 002 808 (pracovní dny, 9-17)

Different.cz v médiích - Září 2018

  29. 10. 2018      Píší o nás

Podzim už je v plném proudu a na nás ze všech stran útočí nádherné podzimní barvy. V lese, ve městech i na vesnicích. Je krásně, svítíčko sluní, a tak se nám ani moc nechce halit se do tmavých barev. A ani nemusíme. Barvy letošního podzimu jsou ve stylu color-blocku. Tedy růžová s červenou, růžová s oranžovou či oranžová s růžovou. Samozřejmě ani letos nešlápneme vedle s barvou khaki, pudrovou, vínovou a hořčicovou. Pojďme se tedy podívat na to, jaké aktuální trendy jsme mohli najít v zářijových číslech našich oblíbených časopisů. 

Časopis Katka inspiruje doplňky v podobě mašlí. Mašle, aby ji našli. To se kdysi říkávalo, ale něco na tom je i dnes. Mašle je roztomilou ozdobou, kterou můžete nosit kdekoliv v jakémkoliv věku. Důkazem jsou třeba plastové baleríny Melissa s ozdobnou mašlí na špičce. 

Časopis Svět ženy radí jak vyniknout ve fitku. Obléci se můžete od hlavy až k patě - skvělé kousky najdete v sekci SPORT, a to jak pánské, tak i dámské. Časopis Krásný rok inspiroval bytovými doplňky, mezi kterými rozhodně nesmí chybět třeba hrnečky Santoro, nebo zbožňované svíčky Yankee Candle.

časopis Katka

časopis Katka

časopis Svět ženy

časopis Svět ženy

Časopis Krásný rok

časopis Krásný rok

Publikoval: Differenta Team

Líbil se vám článek?

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Další informace