Heureka
+420 773 002 808 (pracovní dny, 9-17)

Different.cz v médiích - Září 2017

  08. 11. 2017      Píší o nás

Podzim je v plném proudu a máme tu čas teplejších outfitů. Letním šatům a žabkám už dávno odzvonilo a my zase musíme začít vrstvit. My si na to ale zase brzy zvykneme a určitě si na tom najdeme něco pozitivního. V tomto článku vám prozradíme, co se na podzim bude nejvíce nosit, co bude trendy a ,,in". A mrkneme se také na to, co doporučují naše oblíbená tištěná média. 

Barva letošního podzimu je hořčicová, a to ve všech možných podobách. Velmi oblíbené jsou také textilní vyteplené kabátky na knoflíky nebo, které můžete jednoduše přepásat pomocí pásku. Samozřejmě se nosí také mohutné šátky a šály a stylové bikery - kotníkové boty. 

A co doporučují naše média? Časopis Blesk pro ženy dává tipy na elegantní, přes to pohodlné outfity a vrstvy. A také na stylové doplňky, mezi kterými rozhodně nesmí chybět originální šátek Desigual. Časopis Chvilka pro tebe radí, co si máme ve svém šatníku z léta ponechat. Jsou to sukně v midi délce, kalhoty do zvonu, kousky v hořčicové nebo v khaki barvě a samozřejmě jakékoliv šperky a doplňky, které nám budou barevně ladit. Jako například luxusní náramek Ops! Objects

Časopis Vlasta doporučuje netradiční styly, zvířecí motivy nebo folklorní vzory. Do toho nás napadá, že jednoznačně zapadá značka Desigual, a to především kousky se zvířecími motivy, které najdete na našem eshopu. Například na dámském svetru Desigual v zajímavém střihu. Svetr můžete nosit jak ke sportovnějším, tak i k elegantnějším outfitům. Do folkloristiky bychom bezesporu zařadili kousky s květinovými motivy, jimiž je Desigual typický. 

Blesk pro ženy

Blesk pro ženy

Chvilka pro tebe

Chvilka pro tebe

Vlasta

Vlasta

 

 

 

 

Publikoval: Differenta Team

Líbil se vám článek?

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Další informace