DÁREK - Sportovní taška Desigual ke každé objednávce nad 2 900 KčDÁREK - Taška Desigual k objednávce nad 2 900 KčTO CHCI!
Heureka
+420 773 002 808 (pracovní dny, 9-17)

Different.cz v médiích - Únor 2018

  19. 03. 2018      Píší o nás

Únor, je podle amerických médií měsícem lásky, podle těch našich českých, je to měsíc krutopřísných mrazů a proválených večerů v posteli. O víkendech se málokomu chce z pelechu vylejzat a když už, tak maximálně na hory nebo na brusle. To ale nemění nic na tom, že v únoru je Valentýn, svátek všech zamilovaných. Někdo Valentýna slaví, někdo tento svátek proklíná. Do jaké skupiny se řadíte vy? Nebo raději preferujete 1. máje?

Víte jak vlastně tento svátek vznikl? Legenda praví, že tento den začal být známý jako Den svatého Valentýna díky knězi Valentýnovi. Totiž římský vůdce Claudius II. přísně zakazoval svým vojákům, aby se ženili. Bál se, že by odmítali bojovat. Valentýn mu ale vzdoroval a mladé ,,odvážné" páry oddával tajně. Jednoho dne se mu na to ale přišlo, byl zatčen a později popraven 14. února. Od té doby je tento den významným dnem lásky, na jeho počest.

Každoročně tak patří datum 14. února mezi svátky. Sice musíme do práce nebo do školy, pokud zrovna nevychází na víkend, ale je to svátek krásny, oslavuje se totiž láska. Je to den, kdy si lidé z lásky kupují různé dárky, na který se připravují, vybírají romantické, sexy, no zkrátka lichotivé outfity. Na které se v tomto článku hodláme zaměřit.  

To, co křičí z amerických médií víme, ta česká nejsou, co se Valentýna týče tak hlasitá, ale něco se v nich přece jen najde. A tak se pojďme podívat, jaké módní kousky, protože i Valentýn a vůbec celý měsíc - únor - s módou souvisejí, doporučovala. 

Časopis Burda Style doporučoval tip na sexy valentýnský outfit. Kde jste se mohli inspirovat romantickými barvami, ale i nápaditými šperky. Jako například nápaditým náhrdelníkem od značky Desigual. Inspirovat jste se mohli jako dárci, ale také jako ženy, které se chystají na rande. Časopis Svět ženy inspiroval každodenní módou, na své si mohly přijít milovnice Army stylu v podobě stylové parky Desigual nebo trendy tenisek Converse. Časopis Můj svět zase opěvoval královny košil, a tak jste zde nemohly minout výraznou a naprosto originální košili Desigual. 

Burda Style

Burda Style

Svět ženy

Svět ženy

Můj svět

Můj svět

 

Publikoval: Differenta Team

Líbil se vám článek?

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Další informace