Heureka
+420 773 002 808 (pracovní dny, 9-17)

Different.cz v médiích - Únor 2016

  20. 03. 2016      Píší o nás

Únorová čísla všech časopisů jsou zalitá láskou a romantikou. Je tomu tak z jasných důvodů - Valentýn zkrátka pohltí každého z nás právě v druhém měsíci každého roku. A jaké different kousky vám časopisy doporučují proto, aby jste byla neodolatelnou? Podívejte se s námi na ty nejlepší z nich.

V časopisu Estetika mysleli nejen na romantiku, ale také eleganci a trochu praktičnosti. Jelikož v únoru stále nepanuje žádné jarní počasí, je potřeba myslet i na nečas, který nás může kdykoliv překvapit. Proto na únorových stránkách tohoto časopisu najdete tip na elegantní deštník od Desigualu, který můžete pořídit právě u nás na eshopu. Dalším elegantním tipem je i zajímavý, plastový náramek OPS!Objects.

Únorové číslo časopisu Katka myslí však i na ty dny, kdy už konečně vysvitne sluníčko a my se budeme chtít ukázat. K tomu je ale zapotřebí i trocha toho sportu, abychom měli co ukazovat. Nová sportovní kolekce Desigual je nápaditá, originální a rozhodně different, proto vám časopis Katka doporučuje barevné tenisky Desigual i sportovní vak. Na stejné straně však najdete i důmyslnou lahev Bobble, kterou taktéž objevíte na našich stránkách.

Časopis Linda se na tento měsíc obalil celý do romantiky. Proto najdete několik tipů, jak Valentýn prožít stylově a trendy. Neměl by vám proto chybět originální a romantický náramek OPS!Objects s názvem Boulle Chick.

Když už máte vše, co patří k originálnímu outfitu, chybí vám už jen jediné k perfektnímu sladění. Doplněk v podobě šátku je nutností pro všechny, co chtějí svůj vzhled doladit do dokonalosti. Proto na stránkách únorového čísla časopisu Linda najdete hned dva tipy na originální šátek Desigual.

titulka Estetika

deštník Desigual

titulka Katka

sportovní oblečení Desigual

titulka Linda

náramek Ops!Objects

titulka Vlasta

šátky Desigual

 

Publikoval: Differenta Team

Líbil se vám článek?

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Další informace