Heureka
+420 773 002 808 (pracovní dny, 9-17)

Different.cz v médiích - Srpen 2018

  12. 10. 2018      Píší o nás

Srpen už je za námi a s ním tu byla i nálož módní inspirace, nejen pro vás, ale i pro vaši domácnost. Spousta zajímavých kousků na nás číhá na každém rohu, a také nastává čas zazimování. Pojďme se podívat na to, co doporučovali naše oblíbené časopisy. Poohlédnout se za létem a třeba se tak trochu i zamyslet nad tím, jestli jste aktuálním trendům byť třeba nevědomky, podlehli. 

Časopis Blesk pro ženy inspiroval francouzským stylem tzv. bytových doplňků. Pro francouzský styl jsou bezesporu typické levandule, na tom se asi shodneme, a to nejen sušené, ale zejména motivy levandulí. A těmi se v tomto srpnovém čísle jenom hemží. Typický francouzský motiv se nabízí třeba na nástěnných hodinách, které najdete na našem eshopu v sekci bytové doplňky. 

Časopis Chvilka pro tebe hlásal, že tropy vládnou světu. Měl pravdu, a tak připravil inspiraci v podobě modelů, které zdobí tropické motivy. Na Different.cz se to tropickými motivy hemží, a to nejen na plavkách a oblečení, ale také na módních doplňcích, což dokazuje například tropický šátek Desigual

Časopis Ona Dnes už myslel na budoucnost a také návrat do školních lavic, a tak přinesl inspiraci v podobě různých módních doplňků do školy. Ani my jsme s tímto tématem nezaháleli, a tak kromě tradičních přezůvek Crocs, u nás můžete najít skvělou výbavu do školy pro vaše ratolesti. Specialistou na toto téma je jednoznačně značka Santoro. Která vybaví vaše dítko od školní tašky, po penál, desky a různé psací potřeby. 

Blesk pro ženy

Blesk pro ženy

Chvilka pro tebe

Chvilka pro tebe

MF Ona Dnes

MF Ona Dnes

Publikoval: Differenta Team

Líbil se vám článek?

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Další informace