DÁREK - Sportovní taška Desigual ke každé objednávce nad 2 900 KčDÁREK - Taška Desigual k objednávce nad 2 900 KčTO CHCI!
Heureka
+420 773 002 808 (pracovní dny, 9-17)

Different.cz v médiích - Srpen 2017

  26. 09. 2017      Píší o nás

Bylo léto v plném proudu. Byl srpen. Teď už máme ale podzim, a to je ten správný čas na to, abychom se ohlédli za srpnovými outfity. Co se letos v létě nosilo a co nám doporučovaly naše oblíbené časopisy, na to se podíváme v dnešním článku. Dnes se tedy podíváme zpátky do minulosti na to, jaké žhavé kousky si minimálně 9 měsíců zase neoblečeme. 

Časopis Blesk pro ženy inspiroval zářivými boty. Metalické, zlaté, stříbrné nebo bronzové, třpytivé nebo lesklé, takové byly hitem letošního léta. A už několik let jsou hitem plastové baleríny Melissa, které rovněž podléhají aktuálním trendům, a tak jste je v letošní letní kolekci mohli najít v metalické bronzové s mohutnou aplikací na patě. 

Časopis Burda si vzal na paškál nejen dámy, ale také pány a představil dokonalý pánský outfit v elegantním stylu, do práce nebo do divadla. A do práce se vám jednoznačně, pánové hodí stylová taška na notebook od oblíbené značky Calvin Klein. Dále Burda inspiroval outfitem pro dámy na téma: ,,Když léto končí". A tak jste tam mohli objevit například multifunkční kabelku Desigual, kterou unosíte po celý rok, několik let. 

Časopis Chvilka pro tebe radí, že se nemáme bát bílé, neboť se jí vyhýbáme hned z několika důvodů: špiní se, rozšiřuje, atd. A tak nabízí několik tipů jak bílou nosit. V kurzu byly letos zejména pastelové barvy, které v kombinaci s bílou vypadají skvěle. Bílý outfit, tak můžete oživit například stylovým páskem Desigual v pastelovém provedení. Inspirace bylo spousty, a proto jsme pro vás vybrali ty nejzajímavější rady a tipy, však posuďte sami. 

Blesk pro ženy

Blesk pro ženy

Burda Style

Burda Style

Burda Style

Chvilka pro tebe

Chvilka pro tebe

Publikoval: Differenta Team

Líbil se vám článek?

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Další informace