Heureka
+420 773 002 808 (pracovní dny, 9-17)

Different.cz v médiích - Říjen 2017

  04. 12. 2017      Píší o nás

Zima je nám v patách a s ní i plno starostí s tím, co teplého na sebe. Ty starosti byste si ale mohli odpustit, protože, co bychom to byli za módní eshop, kdybychom vás nechali lámat si hlavu nad takovými RADOSTMI! Máme pro vás spoustu inspirace, a také ohlédnutí se za tím, co se nosilo v říjnu a co stylového nám doporučovaly naše oblíbené lifestylové časopisy. 

Časopis Burda Style doporučoval outfity pro každodenní nošení. Základem podle něho, ale i podle nás jsou jednoznačně pohodlné a stylové tenisky Converse. Říkáte si, že se ale nedají nosit v zimě? Omyl! Conversky můžete nosit i v zimě a mrazech, některé totiž disponují unikátním a hřejivým kožíškem, který vás rozhodně nenechá prochladnout. 

Časopis Čas pro hvězdy inspiruje Retro stylem a hlásá, že ,,Retro stále frčí." A má pravdu retro styl totiž podtrhuje ženskou krásu. Jeho typické splývavé šaty v elegantním provedení totiž lichotí každé postavě. Co ale nesmíme retro stylu opomenout jsou doplňky. A takový už retro doplněk podle našich osnov by mohl být typický šátek Desigual, který skutečně z módy nikdy nevyjde!

Časopis Můj svět opěvuje květinovou revoluci, která na nás kouká snad za každou výlohou a je pravdou, že květiny jsou ,,in" i pro letošní podzim a zimu. A tak si můžete podle časopisu pořídit třeba krásné krajkové dámské šaty Desigual s květinovými motivy, nebo roztomilou kabelku Desigual s květinovým vzorem. 

Co bychom z letošních podzimních a zimních kolekcí, ale rozhodně vynechat neměli jsou zvířecí vzory! To tvrdí časopis Vlasta a má pravdu. Zvířecí vzory jsou také nesmrtelné, a tak si můžete pořídit třeba krásný dámský svetr Desigual se zvířecími motivy. 

Burda Style

Burda Style

Čas pro hvězdy

Čas pro hvězdy

Můj svět

Můj svět

Vlasta

Vlasta

 

Publikoval: Differenta Team

Líbil se vám článek?

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Další informace